rider-banner-icon
     
  • Turkish
  • Kebab
  • Eastern

Osmanli Kebab Albert

delivery
Rating 4.4 out of 5 stars, 500+ reviews
Chýnovská 3049
Yehor24/06/2026výborné jídlo, super ceny. miluju osmanli
Kuba29/05/2026Nejlepší a největší kebab v Táboře 👍👍👍
Robert11/05/2026Cituji spolužáka “ty krávo, to je raketa” kebab úplně užasnej, kurýr byl v pohodě a bylo to i tychle doveženo
Dagmar02/02/2026velice jsem spokojená jak s jídlem tak i s doručením
Karel24/01/2026Skvělý kebab jako vždy.
Monika12/11/2025Opravdu bohate plneny dürüm s hranolkami. Vynikajici a obrovsky. Mela jsem na 2x.doporucuji. Maji jak kureci, tak hovězí coz je fajn, ze muze clovek vybrat.
Míra18/09/2025all good
Artur19/10/2025Perfektní 👍
Filip09/10/2025Skvělá skutečnost realita. Děkuji uctivě!
Jan12/09/2025Obrovská porce, nejlepší Kebab, rychle hotovo.
Irena10/08/2025naprosto top, plno masa, dresingu, splněny všechny naše požadavky. děkujeme, výborné
Marek27/02/2026Studené, ale dobré
Lukáš17/05/2026Kebab chuťově výborný, ale velikost odpovídala malému kebabu na místo velkého.
Jan03/05/2026Nesrovnalosti v objednávce
-29/05/2026Správně bylo jen jedno jídlo, druhé přišlo úplně jiné. Účet na na tašce správně, v tašce jiné jídlo.
Adam02/10/2025Kebab s hranolkami měl málo masa oproti ostatním
Monika12/05/2026Nechápu proč si nevypínají rozvoz, když nestíhají.Člověk si objedná, zaplatí a pak se to zruší.
Стеха09/05/2026Prosila jsem přidat pouze okurky, ne všechnu zeleninu. Mám alergii na zelí, děkuji.
Lukáš09/05/2026Nebylo doručeno pití, i když bylo zaplaceno
strudl07/04/2026Přišla mi velikost kebabu malá, i kdyz jsem si objednal velký
Bohdan17/03/2026objednali jsme si velký, udělali klasiku
Mikulas25/01/2026velký ? určitě ne, nejspíše ojediněla chyba jelikož většinou velký kebab z teto pobočky nejsem schopný pomalu sníst, tentokrát? pravděpodobně bych snědl 2, buď bych chtel 50% čásky zpět nebo už nikdy
LuTiCiO02/01/2026Katastrofa chtěl sem hovězí maso a dostal kuřecí
Filip24/09/2025Připravili mi jídlo naprosto špatně jiná omáčka jiné maso jinak dobré
Michaela23/07/2025Asi nejhorší kebab, co jsem jedla. Místo masa ta hnusná náhražka a TUNA dresinku. Nic jinýho, než chuť dresinku a občas cibule. Fakt strašný!
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday10:0021:30

Delivery service provider

foodora rider

Food service provider

Legal Name: Kuderi Food s.r.o.

Company Number: 19463812

Telephone Number: +420732319733