Petra27. 12. 2025tuto pizzerii z mých oblíbených řadím na cislo 2 . skvělá, výborná neni víc co napsat
Milan14. 12. 2025Dobrota
Milan1. 11. 2025Dobrá
Michaela22. 7. 2025Od tuď jsem objednávala poprvé a věřím, že to nebylo ani naposled. Lepší jsem nejedla, přísahám 😀🤌🏻
Josef1. 8. 2025pizza celkem ok, ale tyhle amerikanský nesmysly s tlustým těstem pro mě nejsou
Tomáš6. 1. 2026Pizza vcelku dobrá, ale “americké” těsto o tloušťce půl cm je zklamání. Prostě obyčejná pizza za neobyčejnou cenu.
Jan7. 12. 2025Pizza byla extrémně spálená
Petr21. 12. 2025Pizzu jsem dostal se spálenou cibulkou a bez dalších přísad co jsem dodoval. Dost mě to zklamalo
Michal19. 7. 2025Hnusná pizza za šílený peníze. Tvrdý těsto, spálený okraje, chybějící ingredience a mizerná kvalita. Nikdy víc, totální vyhození peněz. FUJ ! NEOBJEDNÁVAT !
Vit19. 8. 2025Pizza za ty peníze určitě nestojí, Rudds je desetkrát lepší a za míň…
-9. 9. 2025Chybí suroviny - rucola
David12. 7. 2025Dovezeno se zpožděním. Pizza zdeformovaná jak ji kurýr vezl na kole. Na to ze se ma jednat o velikost xxl tak za me standardní velikost, jen za přehnanou cenu.
Tomáš8. 7. 2025dobrý den, nevěřil bych vlastním očím že opravdu lze reálně takhle zhnusit jídlo co se týče surovin půlka jich chyběla, pizzu někdo totálně spálil a burgery taky nic moc k jídlu snad se polepší.