- Fast food
- Turkish
- Kebab
- Eastern
- Fast Food
Kebab Istanbul Plzeň
Kebab Istanbul Plzeň Ratings & Reviews
Martin
3 months ago
jupi :3
- 9. Dürüm kebab velký260 Kč
- 12. Dürüm kebab s hranolky285 Kč
Sazzer
7 months ago
My dürum is very small. As not big is normal dürum. I order big dürum extra cheese;(
Helena
6 months ago
kebab výborný, šťavnaté telecí a hodně omáčky, hranolky trochu spařené v krabičce
- 9. Dürüm kebab velký260 Kč
Michal
7 months ago
Vše v pořádku.
- 22. Kebab talíř s hranolky310 Kč
Josef
8 months ago
říjen 2025: Jedna z nejlepších tortil, které jsem kdy v Plzni jedl. Doporučuji každému...
- 9. Dürüm kebab velký260 Kč
Jana
10 months ago
super ♥️
- 1. Döner kebab malý185 Kč
Александра
3 months ago
Kebab je spálený
Martin
5 months ago
Na Plzeň průměr až podprůměr, bohužel.
Jan
5 months ago
Nevýrazná chuť
Aleksandr
6 months ago
V menu jsem si vybral „pálivou omáčku“ u jedné položky a „česnekovou“ u druhé, ale nebyla tam ani jedna, ani druhá.
Jakub
8 months ago
S extra masem za příplatek ho tam bylo asi tolik, kolik bych si představoval jako základ.
Kristýna
5 months ago
na jídlo jsme čekali přes hodinu a bylo to studený
Radek
5 months ago
Chuť nic moc, i přes podání dodatečných informací že bych chtěl bez cibule tak kebab obsahoval cibuli.
Eva
1 week ago
Kebaby přišli bez omáček
Dmitrijs
1 month ago
Jídlo je studené.
Ivan
2 months ago
Nedodaly hranolky
Josef
2 months ago
Měly by jste občas ochutnat sýr než ho budete posílat zákazníkovy je krásně kyslej hranolky byli dost spařený možná se zamyslete když zaplatíš přes 500 a dostaneš tohle zklamání
Jaroslav
9 months ago
Když je jídlo s palivou omáčkou tak by tam měla být
Jakub
5 months ago
Dürüm kebab super je téměř prázná tortila. Jestli v tomhle bylo maso navíc, tak si nepřeju vidět normální.
Josef
6 months ago
Nedoporučuji nejhorší kebab
Antonin
8 months ago
Chybejici Ayran z objednavky, chleba z predesleho tydne, maso taktez... Nikdy vice.
Eddhib
10 months ago
the meat tastes like boiled rubber, i got choked on first bite. i have ordered only beef and i got all kind of things in it. avoid this rubbish restaurant.
David
9 months ago
Pozdě doručeno a studené !
Marcel
10 months ago
Doba čekání byla dlouhá a nakonec nám tam dali i cibuli, kterou jsme výhradně nechtěli, nedoporučuji. Kebab suchý, salát za 240,-miniaturní
Kateřina
10 months ago
dost tvrdé a staré hranolky... už nikdy víc 🥴
Katrincsak
11 months ago
Špatná chuť maso neupečené no prostě katastrofa kterou se nedá jíst škoda peněz

