- Turkish
Kebab OC Nisa
Kebab OC Nisa Ratings & Reviews
Kamila
2 months ago
skvělý jako vždy
- 21. Velký talíř195 Kč
Petra
2 months ago
Skvělý kebab s hranolkami a zeleninou. Chutný, hranolky jemné a lehce křupavé, maso s výbornou chutí. Opravdu doporučuji.
- 18. Malý talíř s hranolkami195 Kč
-
2 months ago
sice popletli talíře který má být bez cibule, ale rychlost a jak většinou připravují objednávky je super 👍. jsme vždy spokojený
- 12.Tortila clasic165 Kč
- 21. Velký talíř195 Kč
- 22. Velký talíř s hranolkami205 Kč
Iveta
2 months ago
Velice moc jsem si pochutnala vinikající to bylo.
- 35. Vegetariánská pizza185 Kč
Martina
3 months ago
výborná - papričky už chtít nebudu 😅 děkuji za výbornou večeři
- 38. Capricciosa pizza210 Kč
Anna
3 months ago
Moc dobrý!!!
- 32. Hawai pizza195 Kč
- 12.Tortila clasic165 Kč
Kamil
4 months ago
Kebab super :) jen opatrně s názvem MEGA xD uz jsem mel daleko delší i širší kebaby a ani u nich nebylo mega nebo dalsi označení :)
- 13. Tortila mega185 Kč
-
4 months ago
Výborný kebab a dostatečná porce
- 21. Velký talíř195 Kč
Tom
4 months ago
Dobrá pizza
- 30. Prosciuto pizza190 Kč
Jáňa
7 months ago
Super.
- 23. Velký talíř jen s masem220 Kč
Václav
7 months ago
vždy Dobré
Jáňa
7 months ago
Super.
- 30. Prosciuto pizza190 Kč
- 33. Quatro formaggi pizza205 Kč
- 12.Tortila clasic165 Kč
- 23. Velký talíř jen s masem220 Kč
Martin
8 months ago
Překvapivě vynikající a velké porce k tomu.
- 14. Tortila jen maso180 Kč
- 22. Velký talíř s hranolkami205 Kč
Jana
8 months ago
.......výborné.................
Mirek
10 months ago
super jídlo a neuvěřitelně rychle.
- 12.Tortila clasic165 Kč
- 18. Malý talíř s hranolkami195 Kč
Роман
Yesterday
kebab byl moc slaný, a chyběla mu nějaká sladší omáčka.
-
2 months ago
V objednávce chyběla zaplacená kukuřice
- 7. Kebab v chlebu clasic155 Kč
Zuzana
5 months ago
Dobré to je. Červené zelí jste tam nedali, ale ani jste ho nenahradili bílím zelím. Brek brek.
- 13. Tortila mega185 Kč
Jakub
3 days ago
Část objednávky nedoručena, náprava odmítnuta, podpora k ničemu ukončí chat před dokončením konverzace.
Novotný
5 days ago
Jako sry, ale velký talíř s hranolkama a maso je jako kde??? Porce jako pro dítě... Po dlouhé době jsem objednal a už nikdy...strašný ojeb...
-
8 months ago
Velikost ,, mega kebabu “ stejná jako klasický kebab s rozdílem v ceně. Jinak chuťově dobré
Radek
4 months ago
Maso šlo cítit a určitě nebylo čerstvé
Ji
4 months ago
Nic moc kebab spis takový horší průměr, kdybych měl dvojku na žíle tak asi dobrý ale jinak nic moc
Kolia
5 months ago
I ordered a large one and received a small one.
David
6 months ago
Pizza doručena kurýrem s krabicí v ruce nikoliv v termoboxu. objednávám často, táto špatná zkušenost prvně. Pizza studená. Tentokrát palec dolů
Maksim
8 months ago
Tohle byla nejhorší pizza, jakou jsem kdy měl.ani kousek nesnědl Škoda peněz
Richard
8 months ago
Jestli tohle byla mega tortilla tak jsem asi čínsky prezident hrůza …byla klasická (malá) a studená
Zdeněk
8 months ago
přivezl studenej kebab !!
- 12.Tortila clasic165 Kč

