- Italian
- Asian
- Indian
- European
- Risotto
Sultan Indian Food
Sultan Indian Food Ratings & Reviews
Jan
3 months ago
potěšilo mě, chutné, příjemně pálivé a krásně vláčný naan
- Chicken vindaloo219 Kč
- Garlic naan60 Kč
Pingo
3 months ago
Luxus
- Garlic naan60 Kč
- Chicken butter219 Kč
Katerina
4 months ago
Luxusni jidlo :) Diky velke porci si objedname zase a zaradime do castych objednavek ;)
- Chicken butter220 Kč
- Garlic naan60 Kč
Lukáš
5 months ago
Druhá objednávka z této restaurace a jsem spokojený, jídlo podle mého gusta.
- Garlic naan60 Kč
- Paneer Tikka Masala219 Kč
Monika
11 months ago
Vážne výborné jídlo, dobrá porce, pochutnali jsme si!
- Chicken tikka masala210 Kč
- Chicken butter220 Kč
- Naan50 Kč
- Garlic naan60 Kč
Dagmar
11 months ago
Doporučuji. Chicken butter i Lassi mango. Výborný.
- Chicken butter219 Kč
- Lassi mango60 Kč
Michaela
10 months ago
Nann byl pripaleny, tudíž hořky. Ostatní jídlo bylo výborné
- Rice50 Kč
- Chicken butter219 Kč
Terez
3 months ago
Popis odpovídá jídlu, ale jídlo (chicken korma) je příšerně sladké. Nevyvážila to ani rýže.
- Rice50 Kč
Filip
10 months ago
Taková "meh" indie. Není špatná, ale z výběru na Kladně asi nejslabší. Butter chicken mělo blíž k polévce, česnekový naan I přes množství česneku po něm moc nechutnal. A biryani bylo krapet spálené
Katerina
4 months ago
Minule jsem byla nadsena, tentokrat bohuzel ne. Tikka Masala silene mastna a slana :(
- Garlic naan60 Kč
Jana
4 months ago
Omáčka nebyla dobrá
- Garlic naan60 Kč
- Garlic naan60 Kč
Daniel
8 months ago
Hodina dovozu a butter chicken nechutna jak butter chicken. Maso bylo jaksi ne moc udělané.kuryr byl hodny.
- Naan50 Kč
Barborka
5 months ago
Vůbec mi jídlo nechutnalo. Horší Chicken Tikka Masalu jsem nejedl.
Lukáš
6 months ago
Omáčka od začátku sražená na hrudky a plná oleje. Maso tuhé a pocitově nekvalitní
Šárka
6 months ago
Jedno z nejhorších indických jídel, které jsem jedla. Naan nebyl špatný, ale byly v něm hodně cítit kvasnice.
Karolína
6 months ago
Dnes jsem zkusila prvně a rozhodně naposledy. Jídlo není vůbec dobré, sýru je v omáčce málo, omáčka je příliš hustá a velmi sladká. Naan je cítit zatuchlinou. jediné mango lasy je v pořádku.
- Lassi mango60 Kč
Pingo
9 months ago
Naprosto minimální parce jídla, menší to být nemohlo. Kdybych k tomu neměl placky, tak bych se ani nenajedl. Tragédie
Paolo
9 months ago
The food was super basic, spices should serve to add value,not to cover low quality ingredients. Generous portions, of barely acceptable food.Bread was ok . Probably bad luck, but won’t order again.
- Naan50 Kč

