- Czech
- Menu of the Day
Kozlovna Beroun
Kozlovna Beroun Ratings & Reviews
Irena
4 days ago
Jídlo super, rychlé doručení
- Svíčková na smetaně s brusinkami278 Kč
- Not availableKuřecí řízečky, bramborová kaše, rajčatový salát
Monika
3 weeks ago
Rychlé, milé, ochotné a výborné 😋
- Kuřecí křídla v chilli marinádě245 Kč
- Cibulové kroužky155 Kč
- Hovězí tatarák s topinkami 1,5l tankového kozla380 Kč
Martina
8 months ago
výborné, doporučuji
Kristýna
9 months ago
Jídlo vždy dostanu teplé, čerstvě připravené, chutné a rychle doručené. Určitě doporučuji 😊🤤👌🏼
Marek
3 months ago
Jídlo bylo už chladnější, ale jinak OK.
Dominik
7 months ago
Svíčková výborná, fakt super. Dezert spíše průměr, nicméně fakt dlouho jsem neměl tak dobrou svíčkovou
Mirka
4 months ago
polievka bola ako kasa, zeli strasne kysle a posobilo ako jednolista hmota, knedliky chutovo super, ale obrovske - preferovala by som radsej dva a viac tvarohu
Jakub
10 months ago
Topinky k tataráku se prakticky nedali ukousnout. Jinak tatarák naprosto skvělý. Oba
Věra
5 months ago
Zklamaly me šťouchané brambory k řízkům. Nikde nebylo uvedeno že v nich bude kmín. Přehlušil totálně chuť brambor, ještě byl úplně všude takže se nedal ani vybrat (byl polodrcený). Hnus.
Mária
6 months ago
Tatarák bohužel samá worchester omáčka, kroužky cibule jsem nepochopila. Strašně mastné topinky, bohužel jsem omylem objednala 2x, kuřecí vývar tak nějak šel.
Michal
6 months ago
Kozlovnu jsem vždycky bral na oběd (denní menu) jako dobrou volbu, ale v poslední době šla kvalita hodně dolů. Masová směs hodně přesolená. Španělsky ptáček - maso, knedlíky OK, omáčka bez chuti.
Martina
3 weeks ago
salát neodpovídá ceně, složení salátu chudé, nevypadal čerstvý a byl bez rajčat, oliv málo a maso bylo příliš kořeněné, bagetka hodně ztvrdlá,která se k tomu vůbec nehodila.
- Not availableBavorské vdolky s tvarohem
-
9 months ago
dorazilo studené
Miloš
3 months ago
Dnes nám přivezli totálně na uhel černé spálené lasagne a pstruha, který v té krabičce vedle měsíčku citrónu vypadá jako jeho menší brácha... Nejhorší jídlo, co jsem si kdy objednal.
Podzimek
4 months ago
Jindy je jídlo skvělé, ale dnes jsem si dal guláš a byl příšerný. Chuť byla kysela a mdlá. I knedlíky se moc nepovedli.
Martina
6 months ago
chybi cele 1 jidlo! to jsme fakt nastvana.
Michaela
6 months ago
smažák se nedal sníst jak byl tvrdý obalený asi 8x ve strouhance. Kurýr extrémně nepříjemný.
- Tradiční hovězí tatarák259 Kč
Ondřej
6 months ago
Obrovský hnus nedoporučuji
-
7 months ago
Úplně suché, maso nikde a rýže úplně na kaši.
-
7 months ago
plavalo v hrozně v oleji
Jana
11 months ago
Polévka výborná,tatarák doufám taky,ovšem nevím jak si ho mám dát na topinku s česnekem když jste mi poslali suchej chleba neopecenej.za to opravdu moc děkuji,objednávám si zde často ale teď naposledy

