Asijská restaurace Hoi An
Asijská restaurace Hoi An Ratings & Reviews
Monika
2 months ago
jako vždy výborné
- 624. Poke chicken329 Kč
Iveta
3 months ago
Výborné jako vždy a mega velká porce, najedli by se dva.
- My xao169 Kč
Mam
5 months ago
Vždy top💗
- Thai curry + cơm279 Kč
- Pho bo219 Kč
- Sup Miso69 Kč
Iveta
5 months ago
Naprosto perfektní, moc mi to chutnalo. Porce byla veliká, najedli by se dva. Moc děkuji, velká spokojenost 😘
- Bun ga/ bo nam Bo209 Kč
-
6 months ago
Jako vždy za me nejlepší porce a nejlepší chuť. Dekuji ☺️
- Sup tom mang tay69 Kč
- Tom yam gung69 Kč
- Bílá rýže50 Kč
Lucie
6 months ago
Skvělé jídlo, servírování a také vyhověli našemu požadavku.
- Bun ga/ bo nam Bo209 Kč
- Vịt sốt ngọt/ cay/ dầu hào+ cơm299 Kč
- Tom yam gung69 Kč
-
6 months ago
Výborne ☺️
- Nem cuon song89 Kč
- Tom yam gung69 Kč
Linda
6 months ago
Rychle a vynikající.
- Bun xao179 Kč
-
7 months ago
Nejlepší!! Dekuji
- Bun tom Thai219 Kč
Tereza
10 months ago
Moc mi chutnalo.
- Nem cuon song89 Kč
- Sup tom mang tay69 Kč
Markéta
10 months ago
Výborné jídlo, skvěle ochucené a velké porce. Vždy zde ráda chodím :)
- Kung pao + cơm229 Kč
David
6 months ago
Chuťově velmi dobré, ale nějak se mi zdá, že toho nebylo moc, za tu cenu.
- 622. Poke syrový tuňák349 Kč
Tereza
7 months ago
Jídlo bylo naprosto výborné, ale k letním zavitkům mi chyběla omáčka a ikdyž sem napsala, že bych chtěla krevety, tak jsem dostala kuřecí maso.
Linda
2 months ago
Polévka jako vždy výborná, ale rýžové nudle tentokrát úplně bez chuti.
- Sup Cay65 Kč
Denis
4 months ago
Jídlo výborné, doručení dlouhé
- Pho bo219 Kč
Hana
4 months ago
Velikost porce:10/10 ALE Chuť vývaru je neuvěřitelně UMĚLÁ. Pho chutná skoro stejně, jako nudle ze sáčku, je to tak slané a nejde tam vůbec cítit badyán či kardamon. Zeleného koriandru taky málo.
Szymon
1 month ago
The starters were really tasty but the mains smelled all like burned plastic…. I don’t know what you did but i had to throw everything away….. the sauce also was awful…..
- Nem cuon song89 Kč
- Nem ran89 Kč
- Gyoza159 Kč
Natálie
1 month ago
Pad thai bez chuti, ale úplně, pegingská polévka ok
- Sup Cay65 Kč
Lucie
3 months ago
Objednala jsem si klasické nudle s kuřecím a přišly mi strašně pikantní a konec byl strašně cítit po octu. Takže velké zklamání.
Kristýna
4 months ago
Nudle rozvařené, bez chuti. Jindy mi chutnalo, dnes bohužel ne.
Daniel
4 months ago
Do polevky nekomu asi upadla cela solnicka a budle byly naopak mdle a maso uplne gumove.
Martina
6 months ago
maso bylo jen uvařené ve vodě, nebylo ochucené a ni osmažené
Veronika
6 months ago
Maso nedodělané, některé kousky totálně gumové. Odsud už neobjednám!
Robin
7 months ago
Sushi už nikdy více a nejen z důvodu, že Vám ho kurýr doveze na teplém jídle, on za to v podstatě nemůže - takto mi nabalili horké křupavé kuře a navrch dali plát se sushi - Čerstvost ?? = výsměch
Viktorie
9 months ago
Strašně moc ostré Pad thai a nedá se to ani sníst !!
Jan
11 months ago
Něco tak katastrofálního jsem už dlouho nejedl. Jídlo přesolené, strašně moc sojové omáčky, maso jsem hledal.
Nikola
11 months ago
Zaplatila jsem si prioritní objednání, doručení bylo opožděno řidič se ani neomluvil a ještě objednávka byla špatně. Objednala jsem si krevety a přišlo kuřecí maso.
- Tom yam gung69 Kč

