Area Bory WOK & SUSHI
Area Bory WOK & SUSHI Ratings & Reviews
Tomas
3 weeks ago
tohle je prostě pecka ⭐ . Wok & Sushi na Borech jsou nejlepší ⭐⭐⭐⭐⭐
- Medová omáčka20 Kč
- 38. Kuře na medu229 Kč
Tomas
1 month ago
nejlepší Wok & Sushi v Plzni a určitě i v okolí . 5⭐ . všechno skvělé 👍
- 75. Smažené nudle s kuřecím masem179 Kč
- 78. Rýže55 Kč
- Medová omáčka20 Kč
- 38. Kuře na medu229 Kč
Katka
5 months ago
Výborné jídlo a rychlé doručení
- S25. Futo special279 Kč
- 11. Jarní závitky99 Kč
Tishley
6 months ago
Skvělé sushi!!
- S25. Futo special279 Kč
- S30. Skin roll359 Kč
DOMINIK
7 months ago
Maso bylo nedodělané
- 75. Smažené nudle s kuřecím masem179 Kč
Marie
7 months ago
Objednávám zde pravidelně , vždy velká spokojenost
- S31. Sushi menu 1429 Kč
Tereza
7 months ago
Super jídlo, děkuji
- B05. Bento 5259 Kč
Kristýna
9 months ago
Jidlo dobré. Akorát kurýr moji objednávku doručil po 1 hodině a půl…!!!
- S12. Kappa maki119 Kč
- S13. Avocado maki139 Kč
Lucie
9 months ago
Upravte si menu! Chtěli jsme rýži na kari s masem a máme bez masa
Alena
10 months ago
Velmi rychlé, bezproblémové doručení, chutné všechny pokrmy. Naprostá spokojenost, děkuji.
- S23 - Ebiten279 Kč
- S30. Skin roll359 Kč
Petra
11 months ago
Spokojenost,jako vždy...👍
Tomas
11 months ago
top
Ing.
11 months ago
Naprosto dokonalé. Děkuji
Lucie
9 months ago
Jídlo bylo moc fajn, pan kurýr už ne tak milý, i přes to, že dostal spropitné
- 78. Rýže55 Kč
- 80. Smažené nudle55 Kč
- B05. Bento 5259 Kč
Jan
6 months ago
Nudle tří barev i smažené nudle s kuřecím masem postrádaly dostatek omáčky, byly suché, jinak chuťově OK, tedy asi nutno doobjednávat další omáčku. Zelný salátek také sušší. Vepřový jazyk výborný.
- Not available14. Vepřový jazyk v sójové omáčce
Давид
6 months ago
Nedali příbory, není čím jíst.
- 71. Smažená rýže se zeleninou165 Kč
- 23. Kachna na medu299 Kč
Vanesa
1 month ago
Jidlo moc dobre, balení katastrofalni,…prislo vse rozlite v tasce…
- B03. Bento 3259 Kč
- B09. Bento 9279 Kč
Radka
1 month ago
suché jídlo, maso převařené do mrtva. S restaurací jsem obecně spokojená, ale toto jídlo se nepovedlo a už si ho tam znovu nedám
Hanka
2 months ago
kuřecí maso bylo suchý a starý . hranolky přesmažené
Zuzana
5 months ago
Jídlo vylité v tašce. Foodora odmítla řešit stížnost.
Lucie
1 week ago
chybí poléka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marek
1 month ago
Chuťově nevýrazné,nestalo to za nic
Eva
1 month ago
Nejhorší zkušenost, co mám. Klamavá reklama na slevu na služby, následně kurýr doručil zboží pozdě, nezavolal a nechal ho ležet na přepážce, aniž by mě informoval, nedokázal ani říci, pro koho přivezl
Daniel
2 months ago
Doručené jiné jídlo
tereza
3 months ago
čekala jsem přes hodinu a ani jsem nedostala vidličku, o kterou jsem si psala.
Laura
4 months ago
pozde
Pavla
7 months ago
Dobrý den, objednali jsme si pikantní vepřové nitky, jídlo zapáchalo a bylo značně kyselé, bylo to příšerné. Zikmundová
Petr
10 months ago
Opět špatně zatavená miska a omáčka vylitá v igelitu, OPĚT NEDODANÉ HŮLKY!!!!

