- Italian
- Pizza
- European
Pizza Brandýs
Pizza Brandýs Ratings & Reviews
Vlasta
4 days ago
výborná pizza. děkujeme
- Hawai280 Kč
Radana
2 weeks ago
Pizza byla výborná
- Hawai280 Kč
Lucie
4 months ago
Skvělá pizza, jako vždy. Kvalitní přísady, dobré těsto.
- Not availableVentricina e Olive
Pepík
5 months ago
spokojenost🤠
Kryštof
9 months ago
Moc děkuji za Pizzu vše dobré
- Hawai280 Kč
Lucie
9 months ago
Výborná, chutná, nadýchané okraje, kvalitní ingredience
- Not availableVentricina e Olive
Hana
9 months ago
vyborná pizza
Jakub
11 months ago
Dokonala pizza! Bohužel je to jen od pizzaře z jedné směny. Ale když trefím toho spravného pizzaře co tam byl dneska (mladý pán s delšími vlasy) tak od něj je to nejlepší pizza v Brandýse.
Lucie
6 months ago
Přivezena jiná pizza než byla objednána..
- Not availableCotto Funghi
Tomáš
2 weeks ago
Dostal jsem jinou pizzu
Касымхан
8 months ago
Těsto bylo perfektní, sýr se nerozpustil, bylo vidět, že byl vyndán příliš brzy, rajče bylo přidáno nedbale, snědla jsem ho prakticky jako papír.
Radislav
1 month ago
Pizza byla spálená, 3 různé druhy a chutnaly stejně, politý olejem, zklamaní... jíst se to dalo (až na ty okraje a spálený salám) Klidně pošlu fotku.
-
1 month ago
pizza 🍕 nádherná ale totálne nedopecene těsto,když dělám kynuté těsto tak tím že sem tam to chytne černé neznamená že je to upečené, dávejte si na to pozor!!!
Romana
2 months ago
Takhle hnusnou pizzu jsme dlouho neměli. Salámy vypadají jako prošlé a smrdí, stejně tak nahoře poházená cherry rajčata mdlé barvy. Potřeno obyčejným protlakem, prosciutto nezapečené bez chuti total.
Daniel
3 months ago
Hodně divnej sýr. Nechali jsme se zlákat slevou s tím, že pizza pochází z pece Felicita a přece se nemůže nic pokazit. Může, bohužel. Na slevu nikdy víc nenaletíme.
Jirina
3 months ago
nechutná mastná placka
Vignesh
4 months ago
One of the worst pizza I have ever tasted
Tereza
4 months ago
Strasne slaná, spálená. Fuj
Tomáš
4 months ago
objednal jsem extra salam a pizza byla bez salamu :)
- Not availableCotto Funghi
Jana
5 months ago
Nezlobte se ale to je humus… odporný salám. Nikdy vic
Johana
5 months ago
Horší pizzu jsem nikdy neměla🥲
Jakub
5 months ago
Tak jsem nasel viteze na nejhorsi pizzu roku 2025. Pripalelene cosi nepravidelneho tvaru v bedne na 2x vetsi pizzu.
Rostyslav
6 months ago
пригоріло тісто, інгредієнти всі сирі. Піца смердить ніхто не коштував. Вас потрібно закрити всі погані відгуки про вас
Pavel
7 months ago
Pizza dorazila sice během cca 20ti minut, kurýr byl v pořádku ale pizza je na půl spálena a z krabice je cítit spálenina.
Veronika
7 months ago
Jidlo studene, bez chuti…uz nikdy vice
Petr
7 months ago
Zkoušeli jsme novou pizzerii, ale po (ne)pochutnaní si zůstaneme raději u předchozí námi oblíbené, kterou bohužel Foodora nedoručuje. Pizza měla velice tlusté těsto a byla vlažná.
Pavel
8 months ago
Pizza je na 1/2 půlce straně, půlku pizzy jsem musel vyhodit 🥲
Kryštof
9 months ago
pizza připálená a studená
Tereza
9 months ago
kuryrka přivezla pizzu otočnou na víku krabice takze všechen sýr zůstal na krabici
- Margherita240 Kč
Kristyna
10 months ago
Pizza nebyla vůbec dobrá, okraje byly spálené a těsto chutnalo jak nedopecene

