- Turkish
- Kebab
- Eastern
Alibaba Kebab Hrabůvka
Alibaba Kebab Hrabůvka Ratings & Reviews
Markéta
Yesterday
Pan byl velice milý.
Matěj
1 week ago
Ten sýr jsem tam popravdě moc necítil..
Jakub
1 month ago
W kebab
- 17. Kebab talíř velký180 Kč
Uyen
7 months ago
trochu zpozdeni ale jinak dobre kuryr byl velmi dobry pan, doporucuji❤️
Karolína
4 months ago
Kebab výborný, porce taky fajn, ale u kebabu se sýrem chyběl sýr
- 11. Dürum Döner klasik120 Kč
Ipshit
1 year ago
Best food ever in Ostrava
- 14. Dürum Döner jen maso160 Kč
Ivana
5 months ago
nejlepší kebab aby jsem měla a i hodně omáčky ,mňam ,jediné malinké minus bylo že to přišlo téměř studené ,ale venku bylo -3 , takže mňam i tak
- 5. Kebab box malý80 Kč
- 8. Kebab box velký110 Kč
Jennifer
6 months ago
Fries were very soggy as dressing came already on the fries
- 14. Dürum Döner jen maso160 Kč
- 18. Kebab talíř Alibaba special190 Kč
- Turecký pita chléb40 Kč
Filip
6 days ago
Mas to dobře brácho
Na
3 months ago
super chuť, akorát malinko tvrdší maso a tenká tortilla. zelenina vynikající.
- 11. Dürum Döner klasik120 Kč
Lenka
4 months ago
V kebab salátu chyběl kebab - dostala jsem jen zeleninu.
- 17. Kebab talíř velký180 Kč
Týna
4 months ago
Jídlo je uplně studené .
Martin
3 days ago
Po 4. za sebou hranolky s dresingem bez dresingu
Martin
3 days ago
Po 3. za sebou hranolky bez dresingu
Adam
8 months ago
Doruceni trvalo dlouho a jidlo bylo studene a rozmocene. Za to ale asi nemuze ten kebab
- 11. Dürum Döner klasik120 Kč
Tereza
8 months ago
kebab přijel studený,rozkopaný po celém obalu
Martin
9 months ago
Dneska nepřišel kebab minule hranolky. Z restaurace dlouhodobě objednávám a nikdy se to nestalo.
Filip
1 month ago
Byl hnusný řidič
- 12. Dürum Döner se sýrem135 Kč
Filip
2 months ago
Jidlo bylo rozmočené,nedopečené maso tortila byla roztrhnutá…
Barbora
2 months ago
Studené jídlo kvůli hodinovému dovozu! Nedoporučuji!
-
3 months ago
Zvrtali objednávku Dürum Döner se sýrem byl bez sýra
- 14. Dürum Döner jen maso160 Kč
-
11 months ago
Nevím proč jsem dostal navíc olivy, sýr a omáčky úplně jiné než jsem požadoval
Tereza
6 months ago
Kurýři fajn
Roman
6 months ago
nesplnění požadavku
Petr
8 months ago
Jídlo přijelo pozdě a studené.
Matěj
1 year ago
Menší kebab jsem nemel 😄

