- Italian
- Pizza
- European
Staré dobré časy
Staré dobré časy Ratings & Reviews
Radek
1 week ago
Mňanka , výborný kuchař ! Fajn obsluha . Dobrá restaurace .
Radek
1 week ago
Jako vždy, super !
Adri
2 weeks ago
vynikající bramboraky
- 10. Bramborák, kuřecí směs se zeleninou, mozzarella308 Kč
- 16. Bramborák, kuřecí směs se zeleninou, cheddar308 Kč
Radek
2 weeks ago
Dobrá a hezká restaurace , zahrádka . Vyhoda, že Vám načepuji pivo do kelimku , pokud jste s prvkem na hřišti .
Radek
3 weeks ago
Určitě fajn , kuchař je fakt dobrý . Menička nemají chybu .
Gabriela
1 month ago
Výborné jídlo a rychlé doručení.
- 1. Margherita212 Kč
- 14. Pomodoro266 Kč
- 17. Quattro Formaggi Tomat260 Kč
- Kanadský poutine199 Kč
Andrea
4 months ago
Skvělé jídlo moc mi chutnalo
- 1.Bramborák165 Kč
Petra
4 months ago
Super, chutné, řidič top 👍
Jimbo
8 months ago
bohužel došlo ke zdražení asi o 20kc, ale chuťově pořád něj pizza v Havířově. chuťové buňky tancují
Lenka
8 months ago
ako fakt celkom dobra pikantná a bryndzová
Marek
9 months ago
Trošku moc česneku na bbq, ale jinak 10/10. Dekujem.
- 10.BBQ chicken274 Kč
- 11. Pikant266 Kč
Martin
10 months ago
Dobrá cena a super papání :) vždy vyhoví a jidlo upraví :)
- 20. Brynzová274 Kč
- 150g Hranolky55 Kč
Lucia
2 months ago
Pizza výborná, ale objednala jsem si surovinu navíc a na pizzu mi ji nedali. Takze nemáte zač za dýško 😉
- 21. Gorolská274 Kč
Jimbo
10 months ago
naprosté porno. Chuťové buňky se rozplývají.
- 13. Carbonara266 Kč
Tetiana
1 year ago
Super 🌟🌟🌟🌟🌟
- 10.BBQ chicken274 Kč
- 20. Brynzová274 Kč
Ivo
3 weeks ago
Zkusili jsme poprvé. Dovoz v pořádku, bohužel na náš vkus příliš sladké sugo a taky ne přiliš kvalitní ingredience na pizze. Příště asi zvolíme jinou restauraci. Děkujeme.
Eva
8 months ago
Dipu bylo málo
- Kanadský poutine199 Kč
Honza
9 months ago
Radegast teplý
- 5. Capricciosa237 Kč
Radek
10 months ago
Ještě by to meco chtělo, aby to Dohnalová mekač
Aneta
1 year ago
šlo to, nepogracala jsem se
David
2 weeks ago
Hodně sladké sugo + ho bylo velké množství, takže to úplně zabilo chuť šunky/sýru atd.. Bída.
Veronika
2 months ago
Pizza vynikající .. ale to hlavní jídlo... Hrozné, nic horšího jsem nejedla . Nesnáším vyhazování jídla , ale prostě tohle jsem vyhodila . Měli by dělat asi jen pizzu , ta jim opravdu jde .
- 16. Quattro Formaggi260 Kč
Magda
3 months ago
trvalo to dlouho a dorazilo to studené
Kristina
3 months ago
Obě 2 pizzy spálené. 🤷♀️
Patrik
11 months ago
Smažený sýr byl dobrý, hranolky taky super. Akorát místo vývaru dorazila koprovka, takže bohužel, koprovku nejím tak proto 3 hvězdy. Máte tam napsáno vývar a dorazí koprovka
Petr
11 months ago
žebra nic moc
René
8 months ago
Hamburgery slušné ala McDonald. Hranolky neprosmažené, letěly do koše. V objednávce chyběl bylinkový dip a Mirinda ( na účtu uvedeno) .
Tereza
1 month ago
jídlo studené, nedodělané, neosolené hranolky, trhané maso byla kejda ...už nikdy. Polévka usla, ale také studená. Ta se dala nastesti ohřát, hranolky ne...
Renata
1 month ago
Hamburgery studené, jak maso, tak houska
Martina
5 months ago
Nebyla mi dorucena cela objednavka

