- Italian
- Pizza
- Fast food
- European
- Fast Food
KM Pizza - Vysočanská(východ)
KM Pizza - Vysočanská(východ) Ratings & Reviews
Dominik
1 week ago
Super, po delší době fajn pizza :-)
- Salami pizza 32cm215 Kč
- Quattro formaggi pizza 32cm230 Kč
Abubakr
1 month ago
Velice dobra je perfektně upečena doporučuji 💕
- Margherita pizza 32cm190 Kč
Adam
2 months ago
Netradičně tenké okraje, ale moc dobré a u syrové díky tomu sýru na nich fakt top.
Martin
4 months ago
dokonalé. děkuji
Vaclav
4 months ago
káva studená pizza skvělá
- Quattro formaggi pizza 32cm230 Kč
Josef
9 months ago
Dobré tenké těsto, rychlé doručení.
Stanislav
9 months ago
Yummi
Simona
11 months ago
Tuhle pizzerii naprosto miluji 🙏 Jejich citát tomu naprosto odpovídá. Ochutnáš a jinou už nebudeš chtít!! souhlasím 😋🤤 Opět to bylo výborné 👏
- Venezia pizza 32cm240 Kč
- Rustika pizza 32cm240 Kč
Marketa
11 months ago
Pizza dobra, tenka, hodne oblozena, pomer cena kvalita v poradku
- Quattro formaggi pizza 32cm230 Kč
Klára
1 month ago
Místo za 30min dorazilo za hodinu :(
- Mexicana pizza 32cm240 Kč
- Quattro salami pizza 32cm240 Kč
Jaroslav
5 months ago
tak že Pizzu sem si musel nakrájet sám a kolu sem taky nedostal :)
- Not availableCarbonara
Marie
5 months ago
pizza dobrá,doručení standartní až na pána ukrajinské národnosti, který začal mluvit automaticky ukrajinsky a zjevně nepochopil, že jinak než Česky se asi nedorozumime.
Alice
1 month ago
Pizza studena. Dorazila o hodinu pozdeji.
Dan
1 month ago
Chuť odpovídá nízké ceně. Pokuud objednám dvě 400g porce a jednu 300g porci, tak čekám, že přijdou dvě rozdílné velikosti. Chyba. Přišlo to všechno stejně velké. A nebylo to ani 300g. Balení promočene
Jonah
10 months ago
Objednávka dorazila nekompletní
- Hawaii pizza 45cm410 Kč
Jan
5 months ago
Dovoz trval dlouho- Pizza byla studená.
Pavel
7 months ago
Bohužel bez chuti a nepropečená
Anna
7 months ago
Restaurace v pořádku, doručování ne!
- Picante salami pizza 32cm240 Kč
- Salerno pizza 32cm240 Kč
Martina
9 months ago
Naprosto studená pizza
Marie
9 months ago
1) pizza byla strašná, suchá, bez chuti... horší jsem už dlouho neměla 2) gnocchi neochucené, nedovarene a kuřecí maso jsem v něm nenašla... rozhodně doporučuji zvolit jinou restauraci
- Coca-Cola 0,5l59 Kč
Marek
9 months ago
Chuť by byla dobrá, kdyby ovšem nebyla pizza tak pálivá, že nebylo možné jí pozřít ani s vychlazeným ležákem. Jedinou možností, jak sníst alespoň jeden kousek, bylo zapíjení každého sousta mlékem.
Hloriia
11 months ago
Napsalam co pizza bílá ne paliva a udělali paliva

