- Italian
- Pizza
- European
Pizza Hut - Centrum Chodov
Pizza Hut - Centrum Chodov Ratings & Reviews
Benjamin
1 month ago
ne byla správná objednávka
Barbora
4 months ago
bengr, dneska i dostatek příboru
- PEPSI MAX 0.33L55 Kč
- SNACK TĚSTOVINY MAC’N’CHEETOS89 Kč
Fred
4 months ago
awesome ,fresh and tasty
Matyáš
5 months ago
Pán byl moc hodný :)
- PEPPERONI267 Kč
Libor
7 months ago
🍕😜✨♥️
- PEČENÉ HRANOLKY59 Kč
- PEPSI 0.33L55 Kč
- MY BOX279 Kč
Ondřej
8 months ago
Vse v naprostem poradku.
Roland
2 months ago
Jídlo bylo dobré, jako vždy, jen zapomněli na přidaný sýr corregio.
- GARLIC347 Kč
Marek
9 months ago
mňamy😋
- Carbonara317 Kč
- TEXAS317 Kč
Roland
4 months ago
Pizza vypadá jako vždy skvěle, ale chtěl jsem ochutnat cheddar crunch - v popisku to nespecifikují. Kurýr ho ale nedovezl a na můj dotaz že nic neví, divil se co by měl přivést a ať napíši na podporu.
Jan
2 weeks ago
Bohužel jsem nedostal jídlo, které jsem si objednal. Objednal jsem si MY BOX s pizzou, 3ks křidélek, hranolky De Lux, tatarku. Bohužel jsem dostal jsem obyčejné hranolky a bez tatarky.
Ian
8 months ago
pizza dorazila studená
- Quattro Formaggi317 Kč
Богдана
2 months ago
Skoro žádné balení a chyběli omáčky
Night
10 months ago
portion is alright for the price. food was still warm when it arrived the wraps are basically rollup pizza slice but they are pretty alrigh 4/5 if it would be little bit cheaper like 10-15% be better
- DUO BOX389 Kč
katka
4 months ago
jídlo dorazilo studenějši ale jinak vse v poradku
Iva
6 months ago
malá porce, vysušené brambory, kureci kousky byly takové maličké osmažené kuličky.. grafické pizza chuťově dobrá,testo dobré
Petr
1 week ago
Pizza dobrá ale zase zapomněli dát omáčku. Tu zapomínají velice často. A tuhle pizzu si objednávám hlavně kvůli těm omáčkám na okraje.
Robert
2 weeks ago
Chyběli mi vrapy a chtěl jsem Pepsi klasickou a dostal zero a navíc teplou.
Arsenii
2 weeks ago
Pizza byla chutná, ale 2 ze 3 křidélek byla syrová a byla v nich krev, což bylo velmi nepříjemné. Co se týče wrapu, ten byl také chutný, ale veškerá náplň byla rozsypaná po krabičce.
Denisa
8 months ago
Pizza dobrá,ale bohužel dorazila studená.
Miloslav
2 weeks ago
jídlo dobrý, kurýr nemluví česky, nemohl mě najít.
- STŘEDNÍ DIP&CRUNCH CHEESY BITES PIZZA352 Kč
Gabriela
8 months ago
Pizza a chleba výborný, ale připlácet 25 Kč za syrový hranolky? Ano syrový NE sýrový! Mazec..
- MY BOX279 Kč
Anna
9 months ago
Chybělo pití v menu, chyběla přikoupená omáčka. Pizza ze spodu měla hodně soli a přebylo to veškerou chuť.
Martin
2 months ago
Pizza je nedopečená
Ivana
2 months ago
velmi podprůměrná pizza
Jakub
10 months ago
Spatny obsah objednavky
Viktoriya
3 months ago
Zabudli ste nám dat barbeque omáčku
Pavel
11 months ago
Pizza OK 👍 Ale objednal jsem si i ty tzv. v troubě pečené brambory. Na obrázku vypadají jako zdravější BRAMBOROVÉ hranolky. To co dorazilo bylo cosi průmyslového bledé barvy mdlé chuti, hnus pro 🐔!
Lucie
11 months ago
zapomenuta omacka
Jarda
11 months ago
nedostal jsem česnekovou omáčku
Miroslav
3 months ago
kridla malo propecene, uz podruhe neprisly brambory ("vyprodano"),
- DUO BOX389 Kč

