Na salát
Na salát Ratings & Reviews
Marcela
2 weeks ago
Dnes výborný salát
- Cobb 2 S Vlašskými Ořechy289 Kč
Tereza
9 months ago
výborný salat a polévka také, velká porce
Marcela
10 months ago
Sálat výborný, objednávám často, doporučuji.
- Cobb 2 S Vlašskými Ořechy289 Kč
Kristýna
11 months ago
Wow! Recenze zde nikdy nedávám, ale tohle je PECKA! Jsem tak ráda, že jsem našla místo, kde nabízejí skvělý, chutný, vyvážený salát, a nedovezou jen okoralou okurku, ale opravdové jídlo! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
- Cobb 2 S Vlašskými Ořechy289 Kč
- Cobb 3 s nivou289 Kč
Kateřina
11 months ago
Skvělý čerstvý salát s nápadem 😍
- Cobb 2 S Vlašskými Ořechy289 Kč
- Wrap Cobb II229 Kč
Dvořáková
4 months ago
Nebylo to úplně fajn . Zhoršení
Martin
1 month ago
Bohužel byl zkyslý dresing, takže Cobb nebyl jedlý.
- Wrap Caesar229 Kč
Klára
3 months ago
Tyhle wrapy miluju a objednávám často, ale už mě začíná štvát, že pokaždý je v jednom konkrétním něco jinýho, chybí nějaká ingredience, nebo naopak je nějaká jiná. Nechápu. :(
Katka
1 month ago
Opět v obou salátech chybí niva i římský salát. Tentokrát už žádám vrácení peněz.
- Wrap Cobb II229 Kč
Marcela
1 month ago
Saláty mají většinou výborné, ale občas se stane, že v něm něco chybí. Dnes "Cobb 2" - chybí vejce, maso a avokádo hledám lupou a s tím ostatním se taky nepředali. Dnes dávám mínus.
Nikola
11 months ago
Objednali jsme si 3 jídla a jen jedno bylo spávně. Wrap Mexické kuře strašně pálí a přitom tam není ani zmínka o tom, že to je pikantní. Kdby to bylo jen málo ostré , tak dobrý, ale pálí to jak čert.
Olga
4 months ago
Ať hledám jak hledám, u salátu tuňák s červenou řepou jsem nenašla sušená rajčata ani vajíčko, u salátu Cobb 2 S vlašskými ořechy nemohu najít hrušky a ořechy. Se všemi předchozími objednávkami spoko
Kateřina
4 months ago
Salát nedorazil kompletní. Chyběla hruška a derby dresink. Wrap zrušili úplně. Raději měli zrušit oboje…
Honza
7 months ago
Recky salat za 284Kc velmi mala porce se shnilymi listy.Odporny a nedoporucuji.
Anna
10 months ago
Saláty byly dříve velice chutné a svěží. S každou objednávku se ale chuť salátu zhoršuje. Hruška v něm vůbec nebyla a cizrna byla pouze vylitá z plechovky a vůbec ne pikantní a opražená jako dříve.

