- European
- Czech
- Menu of the Day
Prima Bašta - Kaufland Vypich
Prima Bašta - Kaufland Vypich Ratings & Reviews
Gabča
1 week ago
Jídlo bylo vynikající. Ještě krásně teplé. Kulajda stála zato :)
- Not availableKulajda ( 1.3.7 )
- Moravský vrabec, špenát, bramborový knedlík239 Kč
- Moravský vrabec MENU279 Kč
Zdeněk
3 weeks ago
sýr
Jakub
8 months ago
Nejlepší smažák, restaurace dokonce vyšla vstříc při dotazu, jestli lze vymenit 2x eidam za 1x eidam a 1x hermelin. TOP!😊
- Smažený sýr + příloha, tatarka239 Kč
Kateřina
9 months ago
Polévka moc dobrý poctivý vývar a kaše by mohla být méně slaná, ale jinak jsme spokojeni.
- Kuřecí vývar ( 1.3.7 )69 Kč
- Not availableBramborová kaše (1,3,7,9)
David
11 months ago
Kurýr na jedničku. Jídlo dobré, ale kaše slanější a hlavně v rámci šetření, byl řízek hozený v kaši...
- Coca-Cola69 Kč
- Smažený kuřecí řízek + příloha dle výběru239 Kč
-
11 months ago
Ještě jsem dostal zelný salát, ale ten teda fůj... 😅 Jinak dobrý...
- Okurkový salát79 Kč
- Tatarka (12)30 Kč
- Smažená treska + příloha dle výběru239 Kč
Eliška
7 months ago
V objednávce chybělo celé jedno jídlo.
Ilona
1 week ago
Nedoruceno vše
Klara
10 months ago
neumí udělat kaší
David
3 months ago
Jedno jídlo v pohodě, druhé mi dají jiné a ještě ke všemu studené a pozdě.
- Smažený sýr + příloha, tatarka (1,3,7,10)249 Kč
Adéla
3 months ago
Jíst se to dalo, ale maso vypadalo, jako kdyby ho někdo krájel motorovou pilou. Obrovské kusy a tak půlka toho byl tuk/šlacha - úplně neocistene. Objednávka dorazila se zpožděním.
Dobromila
8 months ago
koupila jsem kuřecí řízek s bramborovým salátem. Řízek byl tak tenký, že jsem měla víc strouhanky než masa. Salát dobrý.
Peter
9 months ago
Zklamání – smažený hermelín bez péče. Místo čerstvé zeleniny jsem dostal kysané zelí. Bramboráčky měly být čtyři, dorazila jedna obří mastná placka. Nápoj chyběl úplně. Vrácení peněz trvá tri dny!
Zuzana
1 year ago
Kachnu už jsem si objednala už poněkolikáté, protože byla vždy dokonalá...... bohužel dnes jsem ji okamžitě vyhodila, protože byla evidentně totálně tvrdá a vysušená a měla divnou pachuť, mrzí mě to ?

