- Italian
- Pizza
- European
- Fast Food
BON PIZZA
BON PIZZA Ratings & Reviews
Jackob
2 weeks ago
Skvělý týpek tenhle si zaslouží UZNÁNÍ
-
1 month ago
Dobrý den chceme poděkovat za skvělou pizzu ...Moc nám chutnala.
- Carbonara239 Kč
Irena
2 months ago
Vše v pořádku
- PANCETTA239 Kč
Janka
2 months ago
Chutna pizza, doporučuju
- Capriciosa239 Kč
Radka
4 months ago
Velmi dobrá pizza 🍕 jen tak dál…
Tomáš
6 months ago
Pizza za půl hodiny doma. A skvělá :)
- Verona210 Kč
- Mexicana239 Kč
Zuzana
8 months ago
Výborná pizza
- Carbonara239 Kč
Amir
8 months ago
TOP - budem objednávať naďalej.
- Capriciosa239 Kč
Romana
9 months ago
Ostrá , dobra
Petr
10 months ago
Za dané peníze super, samozřejmě jsem už jedl lepší pizzu, ale za dané peníze byly tyhle fajn. Jen osobně bych na té smetanové dal o trochu více šunky, neboť ji kukuřice značně přebíjí.
- Verona210 Kč
- Verona Di Creme 40cm339 Kč
Jitka
10 months ago
Prostě super!
- Capriciosa239 Kč
- Quattro Formaggi239 Kč
Jitka
11 months ago
Super pizza, rychlé doručení
- Quattro Formaggi239 Kč
- Picante239 Kč
Vašek
11 months ago
výborná pizza za docela slušnou cenu
- Verona210 Kč
Lenka
6 months ago
Pizza skvělá, ale dodání se protáhlo o půl hodiny.
- Mexicana239 Kč
- Formaggi di creme239 Kč
JANA
3 weeks ago
Studená pizza
-
2 months ago
Za ty prachy hooodně chudá pizza.
- Tonno210 Kč
- Spinaci di pancetta239 Kč
Jitka
10 months ago
25 minut zpoždění, zřejmě byl problém s prvním kurýrem. Druhý kurýr na jedničku, pizza byla horká a jako vždy moc dobrá!
- Verona210 Kč
- Hawai239 Kč
Ondra
1 week ago
Mastnější pizzu jsem neviděl.
Petra
3 months ago
Studená,okolo těsta to jen prošlo a tvrda
Štěpán
6 months ago
jidlo bylo uplne studené
Pavel
7 months ago
pizza průměrná, doba doručení místo 30-50 minut,tak byla 75minut + kurýr nedodal účtenku
Martin
1 week ago
Pokud tento blaf někdo vydávava za pizzu měl by být vymáchán v koši ve Vltavě jak za Karla IV.
Tomáš
2 weeks ago
Pizza hrůza
Vojtěch
4 weeks ago
Pizza vypadá úplně jinak než foto, je na ní velmi málo surovin. chuť 0/10 poměr cena-výkon 0/10 Nekupujte to, je to poděl!!!
Daniel
2 months ago
Nepřišla mi pizza, protože jim došlo těsto
- Formaggi di creme239 Kč
- Spinaci Di Pancetta 40cm339 Kč
Matej
10 months ago
Pizza was dry, not picante at all, never spending almost 400czk for this again
olga
3 months ago
Nejhorší pizza, co jsme kdy snad jedli. Gumová, přepečená, suchá, jak včerejší a hlavně úplná nula ingrediencí, na té pizze je doslova vidět rozmístění ingrediencí tak, aby “tam něco bylo”… hrůza..
Monika
3 months ago
První objednávka v pohodě, druhá katastrofa, pizza dorazila ledová, support mi napsal ať napíšu email na podporu, díky moc
Anna
4 months ago
Přivezli pizzu úplně studenou, vypadá tak jakoby udělali ji ne teď a včera …
Edita
6 months ago
špatná pizza , těsto uplně tenké bez chuti připálené

