- Asian
- Vietnamese
Mr.Thai
Mr.Thai Ratings & Reviews
-
Today
neni zde co vytknout jediné co mě mrzelo že jsem si extra objednal vajičkove nudle ze zeleninou a došli mi jen vajičkové nudle ale jinak chuťově absolutní pecka
M
1 week ago
Výborné jídlo.
- 45. Kachna s bambusem a houbami250 Kč
-
2 weeks ago
rychle dodaní přijemný kurýr a jidlo téple zde neni co řešit
- 43. Voňavé křehké kuře190 Kč
Sabča
5 months ago
Rychlá objednávka a výborné jídlo.❤️
- 25a. Phad Thai kuřecí220 Kč
Jan
7 months ago
mám to vařící
Pavel
7 months ago
Velké porce, chuťově výborné.
- 3. Pikantní polévka80 Kč
- 17a. Smažená rýže s kuřecím190 Kč
Pavel
8 months ago
Paráda, velká porce a velmi chutné jídlo.
Pavel
9 months ago
Výborné
- 3. Pikantní polévka80 Kč
- 40. Osm pokladů230 Kč
Petr
9 months ago
Výborné kuřecí stehýnka.
- 41b. kuřecí stehýnka v Teriyaki omáčce240 Kč
Воскобойник
3 months ago
až moc osmazene, jinak moc dobre
- 26a. Pho Ga250 Kč
- 26b. Pho Bo250 Kč
Markéta
11 months ago
Perfektní, asi nejlepší smažené nudle a ufon v Kolíně.
- 19a. Vaječné nudle s kuřecím masem190 Kč
- 21a.Mr.THai udon kuřecí230 Kč
Veronika
1 month ago
Dobry den, tofu poke bowl neodpovida obrazku. Chybi zelene fazolky, avokado a brokolice a mrkev. Za 300,- cekam skvele jidlo. Misto toho je hromada bileho zeli. Pokevka a Bun Bo Nam bo v poradku
- 3. Pikantní polévka80 Kč
- 36. Bun Bo Nam bo260 Kč
-
7 months ago
Jidlo neodpovídá dle obrázku
Lucie
3 days ago
Pho Bo skvělé, ale Phad Thai bez chuti a příšerně mastné.
- 26b. Pho Bo250 Kč
Lucie
4 weeks ago
sladký vývar. od kdy je tato polévka sladká?
-
7 months ago
Objednala jsem dvě různá jídla, přišly dvě stejné
-
3 weeks ago
Jsem objednával polévku s krevetami a dostal jsem s kuřecí masem((
Jindřich
9 months ago
Vzdy kdyz jsem si objednávala, bylo v pořádku. Nyní polévka o půlku menší než obvykle..Cena neodpovídá bohuzel.
Ivana
1 month ago
chybělo maso kureci!! jen nudle se zelím. nechutná vůbec.
Kristyna
10 months ago
Zavitky jsou moc dobré … ale všechny 4 totálně rozpadlé že se to nedalo ani strčit do ust.
Petr
11 months ago
Necelá objednávka. Chybi znovu kyselá omáčka k závitkům
Lucie
4 months ago
udon s hovězím. prilis mnoho sojovky, černá hmota. Moc slané. tak toto příště NE.
Petra
6 months ago
Vlasy v jídle
Petra
10 months ago
Je mi líto ale tentokrát velké zklamání. Vajecne nudle s kuřecím masem které jsem objednala byla spíš nudlová kaše nudle úplně rozvarene a ještě bohužel i maso smrdělo. Jídlo skončilo v koši

