- Desserts
- American
- Drinks
- Breakfast
Starbucks Mladá Boleslav
Starbucks Mladá Boleslav Ratings & Reviews
Adam
1 month ago
VÝBORNÁ KÁVA
- Caffè Latte105 Kč
- Caffè Americano105 Kč
Veronika
3 months ago
Milujuuu a děkuju za nejlepší frapuccino
Chi
7 months ago
Děkujeme za skvělé udělanou obědnávku.❤️🩹
Václav
8 months ago
Moc jsme si pochutnali, děkujeme!❤:)
Luciána
9 months ago
Super.
- Mango Dragonfruit Refresha®159 Kč
- Strawberry Acai Starbucks Refresha®159 Kč
Lenka
3 months ago
Matcha byla špatně připravena. Bylo málo čaje, takže chutnalo to spíše jako ochucené mléko. U vás jsem dostávala mnohem lepší.
Lenka
7 months ago
sandwich nebyl ohřán i přes požadavek. Jinak vše v pořádku
- Not availableAmericano & Sandwich
Lenka
7 months ago
Příště ten kousek loaf cake dejte, prosím, do krabice. Krém přilepený v sáčku nebyl zrovna ...dobrý
Lenka
8 months ago
Schiacciata byla stará. to se stalo poprvé.
Lenka
9 months ago
Dostala jsem Schiacciata Salami místo Roma. Jinak chuťově dobré.
Andrea
3 months ago
Latte vyborne jen skoda,ze jsme nedostali brcka.
Klaudia
5 months ago
Dorazili nám caffe a ke Frappucino jsme nedostali brčko 🫣
-
6 days ago
Objednali jsme si 2x Frappuccino a nedostali ani jedno brcko. Spatne se to pije bez brcka... ☹️
Дарья
1 year ago
Jedna z krabic nebyla správně uzavřena a jedna bageta se rozpadla po celém obalu.
Eliška
5 months ago
nedavaj ubrousky a to kafe nejde nijak zamichat kdyz nedaj ani brcko
- Čokoládový Muffin89 Kč
Nicol
5 months ago
Pití přišlo z ne male části vylité
vladimíra
1 month ago
Cekala jsem hodinu na objednávku.Nebylo brčko
Lukáš
1 month ago
namísto chai tea latte dorazilo dvakrát matcha green tee
-
3 months ago
Dovezeno zavčasu ale frappuccino byla voda.
Veronika
3 months ago
chybel jahodovy cheesecake za neuvěřitelne drahou cenu a neni to poprvé co se tohle deje
Martin
4 months ago
Káva by byla dobrá , akorát že ukrajinský kurýr to přivezl krásně vše dobré vylité v tašce
Linh
8 months ago
proč nemám brčka?
- Jahodový Cheesecake129 Kč
- Čokoládový Muffin89 Kč
katerina
9 months ago
poslali mi jiny produkt
-
10 months ago
Cekat na obejednavku skoro hodinu a pul po tom co Vám foodora hlási ze Vám doručí mezi 20-30 minut. Nechápu co poslední dobu je s foodorou sle hodina az hodina a pul je normální cas čekají ted
-
11 months ago
Už po několikáté nám přivezli špatnou objednávku.
anežka
11 months ago
rozlité

