- Asian
- Sushi
- Soups
XIN FU
XIN FU Ratings & Reviews
Kristian
2 weeks ago
dobrá čínská restaurace, nudle dělají výborné
- Pikantně-Kyselá Polévka69 Kč
- M7. Pad Thai s Kuřecím Masem199 Kč
Michelle
4 months ago
They are a nice restaurant to dine in at or to order from.
- M42. Ryba s Bambusem Houbami & Rýží219 Kč
Jiří
5 months ago
Jedno z nejlepších sushi co jsem kdy měl
- S3. Maki Krabí99 Kč
- S34. Smažený California Roll239 Kč
Ivana
5 months ago
vše super 🌹
Kristian
6 months ago
Smažené nudle s krevetami byly chutné, množství akorát a rychle doručeno.
- M6. Smažené Nudle s Krevetami199 Kč
Bohumil
7 months ago
velká porce, jídlo teplé a bezva kurýr.
Renata
7 months ago
Dobrý den, objednala jsem 2 krát vietnamské závitky které máte na fotce což jsou letní nemažené a doruučeny byly 4 smažené závitky...což je klamání zákazníka...jak to budeme řešit??
- Polévka s Masovými Kuličkami85 Kč
- M17. Voňavé & Křehké Kuře209 Kč
Dominika
7 months ago
Přišli mi smažené závtiky, polévka mdlá. Ale za rychlost doručení a zdarma dopravu dávám tri hvezdy
Adam
3 months ago
na obrázku je nějo úplně jiného!!
- S2. Maki Avokádo109 Kč
- S15. Avokádo Roll179 Kč
Mária
4 months ago
Pho polívka za 239,- by měla vypadat aspoň o trochu jinak. Ve vyvaru plavali 4 malí kousky masa ( nebyli to plátky a nudličky jako na omáčku ) a rýžové nudle. No prostě zklamání . Nedoporučuji.
kuba
7 months ago
Nejhorší kuřecí kousky co jsem měl 20% maso 80% těsto , kachna se dala
-
1 month ago
polévka nedorazila celá. půlku nedovezl kurýr :(
David
3 months ago
Dobrý den, objednávám z této restaurace pravidelně, ale dnes jsem bohužel dostal kung pao, které bylo absolutně bez chuti, omáčka byla řídká a bylo tam hodně oleje. Tohle jídlo opravdu dobré nebylo..
Danča
4 months ago
Řidič foodora byl nepříjemný a nadával.
Jan
5 months ago
Neskutečné čekat na hodinu a půl jidlo a ještě nebylo vůbec dobrré doručení objednávky ve 23:10 hrůza uz si nikdy u vás neobjednám !
Petra
6 months ago
rozhodně nepřišlo, to co jsem si objednala...nechutné sushi, místo toho, co mělo být došlo pouze sushi obalené tunou sezamu, což jsem fakt nechtěla, takže velké zklamání!
Helena
6 months ago
maso bylo nebylo dobré a nudle uvařeny normální a k tomu i široké. Nechutnalo mi
Данило
6 months ago
Velké zklamání, místo kuřecího kungpao jsme dostali hnědou sladkokyselou omáčku bez zeleniny bez ničeho. Vůbec se to nedá jíst je to hnus . škoda že nemůžu přidat foto toho co nám poslali.

