- Turkish
- Kebab
Zlín Kebab
Zlín Kebab Ratings & Reviews
Ondřej
1 week ago
Jídlo dobré, ale přijelo 2x studené
- Velký talíř kebab s chlebem180 Kč
Iva
3 months ago
Jako vždy naprostá spokojenost!
Maxim
4 months ago
Bylo to mega dobré ale víc nudlý by bylo lepší
Anna
5 months ago
Výborné,jen příště o trošku míň zelí
- Monster Energy 0,5l59 Kč
- Smažený sýr v chlebu105 Kč
Daniel
6 months ago
prostě super 😉
- Chleba kebab klasik140 Kč
Martin
8 months ago
Jídlo bylo super tvrdila byla velmi chutná se spoustou omáčky. Jen teda škoda že jídlo přijelo pozdě a studené ale to není chyba restaurace ale nedostatkem kurýrů.
- Twister tortilla140 Kč
- XXL Family box NOVINKA!!!520 Kč
Miroslav
8 months ago
Nejlepší kebab ve Zlíně
- Tortilla klasik145 Kč
- Tortilla s hranolky170 Kč
Khaled
9 months ago
Výborné kuřecí maso.
- Velký talíř kebab s hranolky190 Kč
Khaled
11 months ago
Výborné, porce velká a cena ok.
- Velký talíř kebab s rýží190 Kč
- Stripsy Talíř155 Kč
Ivana
11 months ago
Velká porce,jídlo velmi chutné,vřele doporučuji.Kurýr velmi milý a ochotný.
- Velký talíř kebab nudle190 Kč
Arwenie
11 months ago
chutné jídlo, rychlé dovezení.
- Velký talíř kebab nudle190 Kč
Ladislav
7 months ago
Kebab jen maso, docela suchý, malo omačky, přišté vice omačky
- Tortilla jen maso a dresing180 Kč
Tomsa
6 days ago
zapomněl mi dát Coca colu 😱😱😱😱
- Velký talíř kebab s nudlemi + Coca Cola 0,5 l195 Kč
Ondřej
8 months ago
Jídlo dobré, jen zapomněli u jednoho jídla na omáčku
- Velký talíř kebab s rýží190 Kč
- Velký talíř kebab s hranolky190 Kč
Markéta
1 week ago
Velký box s nudlema, a omáčka byla vedle v kelímku, málo omáčky, dejte omáčky i do boxu, i vedle, nebo dejte rovnou do toho více omáčky, naposled jsem objednal, je to suché
Jakub
3 weeks ago
Jídlo bylo studené,za mě neakceptovatelné.
Martin
2 months ago
Bylo dodáno bez chleba
Zuzana
4 months ago
Chtěla jsem jen nudle salát a dresink. A z nějakého důvodu jsem dostala porci kebabu.
Petr
6 months ago
Navzdory prioritnimu doruceni, vse dorazilo uplne studene🤢
Jiří
6 months ago
Studene a 90minut cekani
Tomáš
10 months ago
Shnilá zelenina, tudíž výborná chuť celého jídla. Foto na supportu
Eliška
11 months ago
Místo kebab masa jste dali kuřecí a moje přítelkyně na to má alergii. Jeste jsme si vybrali správně a Vy uděláte v tomhle celkem zásadní chybu. Nespokojenost. Prosím o kontakt.
Martin
11 months ago
Za ty peníze opravdu nehoráznost, jumbo a porce masa navíc byla jako kde? čedar tam byl za příplatem tak možná 2 špetky, výrobní cena 40Kč prodejní 250...

