- Burgers
- Fast food
- American
Ichi Smash Burgers
Ichi Smash Burgers Ratings & Reviews
Jana
1 week ago
Burgery byli výborné. Chuťově vyvážené. Pití jsme měli stranou. Škoda jen že hranolky byli už vlažné, ale i tak vynikající. Za nás spokojenost.
- 12 BBQ bacon smash- 3x70g triple MENU (1,3,7,10,11)351 Kč
- 14 SPICY smash - 2x70g double MENU (1,3,7,10,11)309 Kč
Jakub
4 weeks ago
pápli jsem se jako králové
- 03 SIGNATURE ICHI smash - 3x70g triple MENU (1,3,7,10,11)351 Kč
- 09 Oklahoma smash - 3x70g triple MENU (1,3,7,10,11)341 Kč
- 12 BBQ bacon smash- 3x70g triple MENU (1,3,7,10,11)351 Kč
Finn
4 weeks ago
Top smash burgery!
- 03 SIGANTURE ICHI smash - 3x70g triple (1,3,7,10,11)278 Kč
- 11 BBQ bacon smash - 2x70g double (1,3,7,10,11)246 Kč
Jiří
2 months ago
Skvěle vyvážená chuť burgeru. Super.
Vít
3 months ago
Vynikající! Mohlo být více zelí, ale jinak chuťově vážně super. Pár dní na to jsme na ně dostali chuť znovu (což se často nestává), ale napodruhé už byly hodně mastné (ale furt méně než v Mama´s).
- 10 BBQ bacon smash - 1x70g single (1,3,7,10,11)215 Kč
- 11 BBQ bacon smash - 2x70g double (1,3,7,10,11)246 Kč
Karolína
3 months ago
Burger perfektní, šťavnatý, měkká bulka, chuťově super! Hranolky sice dovezené už trochu studené ale i studené se dali jíst což mě překvapilo👍🏻👍🏻 domácí limonády👌🏻 jen bych dávala pití bokem
- 08 Oklahoma smash - 2x70g double MENU (1,3,7,10,11)309 Kč
- 12 BBQ bacon smash- 3x70g triple MENU (1,3,7,10,11)351 Kč
Vladimír
4 months ago
Asi nejlepší burgrárna
- 01 SIGNATURE ICHI smash - 1x70g single MENU (1,3,7,10,11)288 Kč
Adam
4 months ago
Naprostá spokojenost.
- 05 Cheeseburger - 2x70g double MENU (1,3,7,10,11)309 Kč
- 09 Oklahoma smash - 3x70g triple MENU (1,3,7,10,11)341 Kč
Petr
5 months ago
Super burgery
- 09 Oklahoma smash - 3x70g triple MENU (1,3,7,10,11)341 Kč
- 17 Teriyaki chicken MENU (1,3,6,7,10,11)299 Kč
Michaela
5 months ago
Tohle bylo burger porno! Naprosto boží housky. BBQ bacon smash byl strašně dobře chuťově vyladěný a u burgeru se sýrem byl sýr dokonce větší než houska. Příjemné překvapení!
- 18 Smaženy sýr (1,3,7,10,11)215 Kč
- 10 BBQ bacon smash - 1x70g single MENU (1,3,7,10,11)288 Kč
Jakub
1 month ago
batatove hranolky vyborne. ale burger celkem bez dochucení. bulka moc dobrá.
- 08 Oklahoma smash - 2x70g double MENU (1,3,7,10,11)309 Kč
M
4 months ago
Burger OK, ale žádný zázrak. Coleslaw nic moc.
Václav
5 months ago
smažák vysmazenej, tmavě hnedej, tlustá krusta, docela bída.. 1.5/5, BBQ byl skvělej, hodně sladkej ale skvělej 5/5, Oklahoma takovej obyč, neurazí nenadchne 3.5/5
- 10 BBQ bacon smash - 1x70g single (1,3,7,10,11)215 Kč
Vít
3 months ago
Dávali jsme si nedávno a byly fakt vynikající, tak jsme si dali znovu. No, teď už chuťově jen nadprůměr - litr omáčky a šíleně mastné - bohužel asi jiná šichta a bylo to teda hodně znát :(
- Batátové hranolky99 Kč
- Hranolky84 Kč
Ondřej
1 month ago
Burgers super, Signature, bbq a “smažák” skvělá chuť, ale k tomu hranolky s čedarem a přišly místo nich obyčejné, nikam se nejde dovolat, takže mínus 2 hvězdy. Fakt mě to urazilo.
- 12 BBQ bacon smash - 3x70g triple (1,3,7,10,11)278 Kč
- 18 Smaženy sýr (1,3,7,10,11)215 Kč
Veronika
2 months ago
Jídlo vynikající. Bohužel mi ale přijelo úplně studené, kurýr mě uháněl už 10 minut před tím, než jsem si zvolila čas objednávky a ještě na mě byl velmi nepříjemný. Velké naštvání...
- 10 BBQ bacon smash - 1x70g single MENU (1,3,7,10,11)288 Kč
David
5 months ago
Burger mi přišel bez chuti, cítil jsem pouze cibuli. Batátové hranolky dobré, ale malá porce, stejně tak omáčka, ta se za tu cenu ani nevyplatí. Šanci ještě dostanou, ale zatím převažuje zklamaní.
Martin
2 weeks ago
Smahburger byl výborný. Celkový dojem kazily jen bulky, které byly rozmočené. Pravděpodobně nebyly opečené. Stalo se mi to již podruhé ze dvou objednávek.
Jakub
3 months ago
Suroviny a chut super, baleni a dovoz katastrofa. Horky se studenym spolu, jidlo vytekly z obalu i tasky, cizinec na rozvozu bloudil, bo necetl info... Na konci absolutne studene jidlo
Štěpán
1 month ago
Většinou bývám s Ichi Smash spokojený. Dnes mi přišel burger Tripple chees, maso přepálené, a úplně rozmočená bulka ze spoda. Celkem nepříjemně se to jedlo. Nejsem typ člověka. Co by si stěžoval..ale
Václav
4 months ago
Cheeseburger docela ušel ač byl studený a utopený v kecupu. SIGNATURE měl perfektní vajíčko ale celý byl utopený v majonéze ale fest.. Teriyaki měl skutečně velký kus masa ale i tak byl sotva průměrný
- 04 Cheeseburger - 1x70g single (1,3,7,10,11)204 Kč
Jan
3 months ago
Velká nuda, kuřecí burgery o ničem. BBQ je fajn, Batátové hranolky byly lehounce připálené, Hranolky se slaninou, přišla mi nějaká kejda v krabičce, cheddarová omáčka ? Kde ? Smažák taky skoro kremace
- 12 BBQ bacon smash- 3x70g triple MENU (1,3,7,10,11)351 Kč
Renata
2 weeks ago
jídlo z této restaurace je skvělé, bohužel přeprava foodorou je katastrofa!!! 40min jsme cekali na doručení burgerů a hranolek, což není ideální!! Díky zpoždění kurýra je jídlo rozmočené a studené.!!
stefan
4 weeks ago
Katastrofa Burger byl jako bláto Hnusný bez chuti
Lukáš
3 months ago
úplně studeny
Viktoriia
4 months ago
Objednali jsme si burgery, ale byli jsme zklamaní. Masové placky byly suché a přepálené, navíc velmi mastné. V objednávce také chyběly ubrousky, což je velký minus.
- 04 Cheeseburger - 1x70g single (1,3,7,10,11)204 Kč
Dominik
4 months ago
Objednávka mi přijela o 30 minut později než bylo původně slíbeno. Jídlo dorazil absolutně studený, bez chuti…
-
2 months ago
Nedostala jsem piti z menu a zadnou nahradu za to. V burgeru byl vlas (vse nafoceno)
-
3 months ago
Burger absolutně neodpovídal ceně. Maso rozklepne tak na tenko skoro jako papír , tím pádem vysušené. Nakladené zeli skoro žádné. Bulka zplihlá a úzká jako kdyby si na ni někdo sednul. Hrozné zklamání
- Coleslaw (3,10)84 Kč

