- Fast food
- Turkish
- Eastern
- Fast Food
Don's Gemüse Kebab Smíchov
Don's Gemüse Kebab Smíchov Ratings & Reviews
Vitalii
1 week ago
Delivery just in time nice! 5/5
- Dürüm se sýrem (doporučujeme)209 Kč
Mashal
1 month ago
Perfect
- Extra velký dürüm235 Kč
Marek
2 months ago
Peak
- Extra velký dürüm235 Kč
Natálie
3 months ago
realne nejlepsi kebab, co jsem kdy mela v hube.
- Extra velký dürüm235 Kč
-
3 months ago
Jídlo bylo vynikající, děkuji ☺️
- Velký bowl s hranolky255 Kč
Rubysek
3 months ago
Bomba no coment vazne skvele jidlo
- Dürüm ´jen maso´235 Kč
- Velký bowl s hranolky255 Kč
Miká
4 months ago
The bread missing..
- Dürüm klasický199 Kč
- Extra velký dürüm235 Kč
Kristýna
4 months ago
good meat,good food
- Dürüm ´jen maso´235 Kč
Petr
4 months ago
Dnes vše na jedničku . Diky za vaši službu
- Bowl s hranolky225 Kč
Man
5 months ago
The best kebab in Prague
- Dürüm klasický199 Kč
Natalya
5 months ago
Vegetariánská tortilla je dokonalá. Díky.
- Dürüm s vegetariánským fritovaným Halloumi sýrem210 Kč
Tereza
5 months ago
Je to výborné. Je výborná zelenina. Je velmi čerstvá prostě výborné
- Velký bowl s chlebem255 Kč
- Velký bowl s rýží (doporučujeme)255 Kč
- Chléb30 Kč
- Česneková omáčka30 Kč
Breagha
5 months ago
Best kebab ever 10/10
Monika
7 months ago
Skvělé jídlo... mňam
Ladislav
7 months ago
rychlé doručení, jídlo skvělé.
David
8 months ago
TOP a ještě jsem dostal zdarma zákusek 😊😊
Berenika
8 months ago
Velké porce a dobré omáčky.
- Dürüm ´jen maso´235 Kč
- Boxík175 Kč
- Chléb30 Kč
Kristýna
8 months ago
Miláčci🩷
- Döner se sýrem (doporučujeme)189 Kč
- Extra velký döner209 Kč
- Bowl s hranolky225 Kč
Jakub
11 months ago
kebab byl fakt popici
- Dürüm klasický199 Kč
Barbora
2 months ago
Takový trochu zvláštní kebab ale v celku dobrý
- Dürüm klasický199 Kč
- Dürüm se sýrem (doporučujeme)209 Kč
nickpanforov
1 year ago
super
- Velký bowl s hranolky255 Kč
Sherozjon
1 week ago
the kebab was good but very cold. i couldn't eat that.
Jakub
1 month ago
Dorazilo studené
Рома
3 months ago
Добрый вечер вместо пепси 0.5 привезли пепси 0.33
Jan
3 months ago
Kebab byl z tý slabší stránky, zelenina a maso měly zvláštní pachuť, maso spolu s velikostí bylo průměrné. Hranolky klasické kupované, už trochu měkčí kvůli rozvozu, ale chuťově byly dobré.
- Hranolky65 Kč
Matěj
5 months ago
Velky bowl s ryzi - minuly tyden jsem objednal a byl super, dnes nic moc - ani 1 kousek grilovane zeleniny, spousta prevarene ryze, salatu a malo masa, trochu to zachranovalo alespon hodne omacky
Karolína
6 months ago
Oproti minulé objednávce jen malinko pečené zeleniny a bohužel přijelo studené.
Stanislav
6 months ago
Dostal jsem 7up Zero, a k tomu ještě 0,25. Jídlo ok
Jitka
7 months ago
I přesto, že dovazka netrvala dlouho, jídlo bylo už skoro studené. Navíc jsem si objednala kebab bez rajčat, ale s cibulkou navíc a dostala jsem s rajčaty a bez cibule. Jinak ale bylo jídlo moc dobre.
Martin
7 months ago
Staré studené maso, pití nepřišlo.

