- Turkish
- Kebab
- Eastern
Osmanli Kebab Albert
Osmanli Kebab Albert Ratings & Reviews
Yehor
Today
výborné jídlo, super ceny. miluju osmanli
- Not available14.Talíř classic velký
Kuba
3 weeks ago
Nejlepší a největší kebab v Táboře 👍👍👍
Robert
1 month ago
Cituji spolužáka “ty krávo, to je raketa” kebab úplně užasnej, kurýr byl v pohodě a bylo to i tychle doveženo
- Not available1. Dürüm classic velký
Dagmar
4 months ago
velice jsem spokojená jak s jídlem tak i s doručením
Karel
5 months ago
Skvělý kebab jako vždy.
- Not available14.Talíř classic malý
- Not available14.Talíř classic velký
Monika
7 months ago
Opravdu bohate plneny dürüm s hranolkami. Vynikajici a obrovsky. Mela jsem na 2x.doporucuji. Maji jak kureci, tak hovězí coz je fajn, ze muze clovek vybrat.
Míra
9 months ago
all good
Artur
8 months ago
Perfektní 👍
Filip
8 months ago
Skvělá skutečnost realita. Děkuji uctivě!
Jan
9 months ago
Obrovská porce, nejlepší Kebab, rychle hotovo.
Irena
10 months ago
naprosto top, plno masa, dresingu, splněny všechny naše požadavky. děkujeme, výborné
Marek
3 months ago
Studené, ale dobré
Lukáš
1 month ago
Kebab chuťově výborný, ale velikost odpovídala malému kebabu na místo velkého.
Jan
1 month ago
Nesrovnalosti v objednávce
-
3 weeks ago
Správně bylo jen jedno jídlo, druhé přišlo úplně jiné. Účet na na tašce správně, v tašce jiné jídlo.
Adam
8 months ago
Kebab s hranolkami měl málo masa oproti ostatním
Monika
1 month ago
Nechápu proč si nevypínají rozvoz, když nestíhají.Člověk si objedná, zaplatí a pak se to zruší.
Стеха
1 month ago
Prosila jsem přidat pouze okurky, ne všechnu zeleninu. Mám alergii na zelí, děkuji.
Lukáš
1 month ago
Nebylo doručeno pití, i když bylo zaplaceno
strudl
2 months ago
Přišla mi velikost kebabu malá, i kdyz jsem si objednal velký
Bohdan
3 months ago
objednali jsme si velký, udělali klasiku
Mikulas
5 months ago
velký ? určitě ne, nejspíše ojediněla chyba jelikož většinou velký kebab z teto pobočky nejsem schopný pomalu sníst, tentokrát? pravděpodobně bych snědl 2, buď bych chtel 50% čásky zpět nebo už nikdy
LuTiCiO
5 months ago
Katastrofa chtěl sem hovězí maso a dostal kuřecí
Filip
9 months ago
Připravili mi jídlo naprosto špatně jiná omáčka jiné maso jinak dobré
Michaela
11 months ago
Asi nejhorší kebab, co jsem jedla. Místo masa ta hnusná náhražka a TUNA dresinku. Nic jinýho, než chuť dresinku a občas cibule. Fakt strašný!