- Turkish
- Eastern
Roj kebab - Panská
Roj kebab - Panská Ratings & Reviews
Petra
1 month ago
velmi rychlé dodání
Martin
1 month ago
Vše v pořádku
- Velká tortilla237 Kč
Marja
4 months ago
skvělý
- Velký kebab klasický XL209 Kč
Snizhana
5 months ago
moc vděční. kebab hutné moc
- Velká tortilla237 Kč
Martin
6 months ago
NICE
Олег
7 months ago
hezkej
- Velká tortilla klasická XXL279 Kč
- Coca-Cola 0,33l49 Kč
- Smažený sýr, hranolky181 Kč
Snizhana
7 months ago
Moc děkuji, hutné moc
- Velká tortilla klasická XXL279 Kč
Jim
8 months ago
Jídlo připraveno přesně podle přání
A
9 months ago
amazing
Erika
10 months ago
Skvěle chutný kebab !
- Velký kebab box s nudlemi265 Kč
Michaela
2 months ago
Top porce, jídlo dobré ale chyběly olivy a sýr, za které jsme si připlatili.
- Velká tortilla237 Kč
- Velká tortilla klasická XXL279 Kč
- Velký kebab box s nudlemi265 Kč
Domenico
10 months ago
Výborný a kurýr příjemní
- Velký kebab box s nudlemi265 Kč
Lukáš
10 months ago
Velká porce, asi tam byla zrovna dobrá směna.
- Velký kebab box s hranolky279 Kč
Stefan
1 month ago
trochu viac omacky mohlo byt
Klaurung
10 months ago
až na balení.....jinak dobrý. u nás tortilu neumí zabalit.
Matyáš
4 months ago
Málo omáčky, která navíc byla pouze na salátu, tortilla úplně rozmočená
Lukáš
11 months ago
Zmenšili porce, dříve byly o cca 20% větší.
- Coca-Cola 0,33l49 Kč
- Smažený sýr, hranolky181 Kč
Josef
11 months ago
Priste by mohla byt omacka na nudlich s masem a ne na zelenine, chilli omacka by mohla byt trosku palivejsi
- Velký kebab box s nudlemi265 Kč
Martin
11 months ago
Pan kurýr na 1*, ale v případě jídla se bohužel "zapomnělo" na část ingrediencí...
- Velká tortilla237 Kč
Никита
6 months ago
cold food
Snizhana
7 months ago
málo omáčky ((
- Coca-Cola 0,33l49 Kč
Lukáš
7 months ago
Malá porce, dali mi hnusnou Coca-Cola Cherry místo klasické. Asi zase špatná směna.
Lucie
3 weeks ago
Z nepochopitelného důvodu jídlo dorazilo studené i když bylo údajně hned po přípravě doručováno přímo k nám.
Hans
1 month ago
in noodles without taste and chilli daus like sweet sauce only kabab bread is average good please improve your food
- Velký kebab klasický XL209 Kč
Lukáš
8 months ago
Málo masa, jídlo bylo už hodně vlažné.
Juliana
2 months ago
Prostě kebab, ale dnes nás zklamal - jídlo došlo studené (kurýr ho vytahoval z boxu až přede mnou a bydlíme kousek), box s nudlemi byl nedovřený a víc omáčky skončilo v tašce a v kebabu byla kukuřice?
Roman
1 month ago
místo kebabu s hranolky jsem dostal kebab s rýží. Bohužel to nebylo poprvé, kdy mi tento fast food zmrvil objednávku. Stává se to tu docela často. Budu raději objednávat jinde
Jakub
9 months ago
Bez omáčky
Leoš
2 months ago
Hrozně malá porce oproti roj kebabu na divadelní, jídlo kompletně studené, čekal jsem přes hodinu než kurýr doručí objednávku, kterou už dávno vyzvedl, prý byla chyba v restauraci, ale kdo ví
Gabriela
10 months ago
Bylo by supr, kdyby pri doruceni 15-25 min netrvalo doruceni 80.

