- Italská
- Pizza
- Fast Food
- Evropská
- Fast Food
KM Pizza - Vysočanská(východ)
KM Pizza - Vysočanská(východ) Hodnocení & recenze
Dominik
Před 1 týdnem
Super, po delší době fajn pizza :-)
- Salami pizza 32cm215 Kč
- Quattro formaggi pizza 32cm230 Kč
Abubakr
Před 1 měsícem
Velice dobra je perfektně upečena doporučuji 💕
- Margherita pizza 32cm190 Kč
Adam
Před 2 měsíci
Netradičně tenké okraje, ale moc dobré a u syrové díky tomu sýru na nich fakt top.
Martin
Před 4 měsíci
dokonalé. děkuji
Vaclav
Před 4 měsíci
káva studená pizza skvělá
- Quattro formaggi pizza 32cm230 Kč
Josef
Před 9 měsíci
Dobré tenké těsto, rychlé doručení.
Stanislav
Před 9 měsíci
Yummi
Simona
Před 11 měsíci
Tuhle pizzerii naprosto miluji 🙏 Jejich citát tomu naprosto odpovídá. Ochutnáš a jinou už nebudeš chtít!! souhlasím 😋🤤 Opět to bylo výborné 👏
- Venezia pizza 32cm240 Kč
- Rustika pizza 32cm240 Kč
Marketa
Před 11 měsíci
Pizza dobra, tenka, hodne oblozena, pomer cena kvalita v poradku
- Quattro formaggi pizza 32cm230 Kč
Klára
Před 1 měsícem
Místo za 30min dorazilo za hodinu :(
- Mexicana pizza 32cm240 Kč
- Quattro salami pizza 32cm240 Kč
Jaroslav
Před 5 měsíci
tak že Pizzu sem si musel nakrájet sám a kolu sem taky nedostal :)
- NedostupnéCarbonara
Marie
Před 5 měsíci
pizza dobrá,doručení standartní až na pána ukrajinské národnosti, který začal mluvit automaticky ukrajinsky a zjevně nepochopil, že jinak než Česky se asi nedorozumime.
Alice
Před 1 měsícem
Pizza studena. Dorazila o hodinu pozdeji.
Dan
Před 1 měsícem
Chuť odpovídá nízké ceně. Pokuud objednám dvě 400g porce a jednu 300g porci, tak čekám, že přijdou dvě rozdílné velikosti. Chyba. Přišlo to všechno stejně velké. A nebylo to ani 300g. Balení promočene
Jonah
Před 10 měsíci
Objednávka dorazila nekompletní
- Hawaii pizza 45cm410 Kč
Jan
Před 5 měsíci
Dovoz trval dlouho- Pizza byla studená.
Pavel
Před 7 měsíci
Bohužel bez chuti a nepropečená
Anna
Před 7 měsíci
Restaurace v pořádku, doručování ne!
- Picante salami pizza 32cm240 Kč
- Salerno pizza 32cm240 Kč
Martina
Před 9 měsíci
Naprosto studená pizza
Marie
Před 9 měsíci
1) pizza byla strašná, suchá, bez chuti... horší jsem už dlouho neměla 2) gnocchi neochucené, nedovarene a kuřecí maso jsem v něm nenašla... rozhodně doporučuji zvolit jinou restauraci
- Coca-Cola 0,5l59 Kč
Marek
Před 9 měsíci
Chuť by byla dobrá, kdyby ovšem nebyla pizza tak pálivá, že nebylo možné jí pozřít ani s vychlazeným ležákem. Jedinou možností, jak sníst alespoň jeden kousek, bylo zapíjení každého sousta mlékem.
Hloriia
Před 11 měsíci
Napsalam co pizza bílá ne paliva a udělali paliva

