- Italská
- Pizza
- Evropská
Pizza Hut - Centrum Chodov
Pizza Hut - Centrum Chodov Hodnocení & recenze
Benjamin
Před 1 měsícem
ne byla správná objednávka
Barbora
Před 4 měsíci
bengr, dneska i dostatek příboru
- PEPSI MAX 0.33L55 Kč
- SNACK TĚSTOVINY MAC’N’CHEETOS89 Kč
Fred
Před 4 měsíci
awesome ,fresh and tasty
Matyáš
Před 5 měsíci
Pán byl moc hodný :)
- PEPPERONI267 Kč
Libor
Před 7 měsíci
🍕😜✨♥️
- PEČENÉ HRANOLKY59 Kč
- PEPSI 0.33L55 Kč
- MY BOX279 Kč
Ondřej
Před 8 měsíci
Vse v naprostem poradku.
Roland
Před 2 měsíci
Jídlo bylo dobré, jako vždy, jen zapomněli na přidaný sýr corregio.
- GARLIC347 Kč
Marek
Před 9 měsíci
mňamy😋
- Carbonara317 Kč
- TEXAS317 Kč
Roland
Před 4 měsíci
Pizza vypadá jako vždy skvěle, ale chtěl jsem ochutnat cheddar crunch - v popisku to nespecifikují. Kurýr ho ale nedovezl a na můj dotaz že nic neví, divil se co by měl přivést a ať napíši na podporu.
Jan
Před 2 týdny
Bohužel jsem nedostal jídlo, které jsem si objednal. Objednal jsem si MY BOX s pizzou, 3ks křidélek, hranolky De Lux, tatarku. Bohužel jsem dostal jsem obyčejné hranolky a bez tatarky.
Ian
Před 8 měsíci
pizza dorazila studená
- Quattro Formaggi317 Kč
Богдана
Před 2 měsíci
Skoro žádné balení a chyběli omáčky
Night
Před 10 měsíci
portion is alright for the price. food was still warm when it arrived the wraps are basically rollup pizza slice but they are pretty alrigh 4/5 if it would be little bit cheaper like 10-15% be better
- DUO BOX389 Kč
katka
Před 4 měsíci
jídlo dorazilo studenějši ale jinak vse v poradku
Iva
Před 6 měsíci
malá porce, vysušené brambory, kureci kousky byly takové maličké osmažené kuličky.. grafické pizza chuťově dobrá,testo dobré
Petr
Před 1 týdnem
Pizza dobrá ale zase zapomněli dát omáčku. Tu zapomínají velice často. A tuhle pizzu si objednávám hlavně kvůli těm omáčkám na okraje.
Robert
Před 2 týdny
Chyběli mi vrapy a chtěl jsem Pepsi klasickou a dostal zero a navíc teplou.
Arsenii
Před 2 týdny
Pizza byla chutná, ale 2 ze 3 křidélek byla syrová a byla v nich krev, což bylo velmi nepříjemné. Co se týče wrapu, ten byl také chutný, ale veškerá náplň byla rozsypaná po krabičce.
Denisa
Před 8 měsíci
Pizza dobrá,ale bohužel dorazila studená.
Miloslav
Před 2 týdny
jídlo dobrý, kurýr nemluví česky, nemohl mě najít.
- STŘEDNÍ DIP&CRUNCH CHEESY BITES PIZZA352 Kč
Gabriela
Před 8 měsíci
Pizza a chleba výborný, ale připlácet 25 Kč za syrový hranolky? Ano syrový NE sýrový! Mazec..
- MY BOX279 Kč
Anna
Před 9 měsíci
Chybělo pití v menu, chyběla přikoupená omáčka. Pizza ze spodu měla hodně soli a přebylo to veškerou chuť.
Martin
Před 2 měsíci
Pizza je nedopečená
Ivana
Před 2 měsíci
velmi podprůměrná pizza
Jakub
Před 10 měsíci
Spatny obsah objednavky
Viktoriya
Před 3 měsíci
Zabudli ste nám dat barbeque omáčku
Pavel
Před 11 měsíci
Pizza OK 👍 Ale objednal jsem si i ty tzv. v troubě pečené brambory. Na obrázku vypadají jako zdravější BRAMBOROVÉ hranolky. To co dorazilo bylo cosi průmyslového bledé barvy mdlé chuti, hnus pro 🐔!
Lucie
Před 11 měsíci
zapomenuta omacka
Jarda
Před 11 měsíci
nedostal jsem česnekovou omáčku
Miroslav
Před 3 měsíci
kridla malo propecene, uz podruhe neprisly brambory ("vyprodano"),
- DUO BOX389 Kč

