- Fast Food
- Turecká
- Východní
- Fast Food
Don's Gemüse Kebab Smíchov
Don's Gemüse Kebab Smíchov Hodnocení & recenze
Vitalii
Před 1 týdnem
Delivery just in time nice! 5/5
- Dürüm se sýrem (doporučujeme)209 Kč
Mashal
Před 1 měsícem
Perfect
- Extra velký dürüm235 Kč
Marek
Před 2 měsíci
Peak
- Extra velký dürüm235 Kč
Natálie
Před 3 měsíci
realne nejlepsi kebab, co jsem kdy mela v hube.
- Extra velký dürüm235 Kč
-
Před 3 měsíci
Jídlo bylo vynikající, děkuji ☺️
- Velký bowl s hranolky255 Kč
Rubysek
Před 3 měsíci
Bomba no coment vazne skvele jidlo
- Dürüm ´jen maso´235 Kč
- Velký bowl s hranolky255 Kč
Miká
Před 4 měsíci
The bread missing..
- Dürüm klasický199 Kč
- Extra velký dürüm235 Kč
Kristýna
Před 4 měsíci
good meat,good food
- Dürüm ´jen maso´235 Kč
Petr
Před 4 měsíci
Dnes vše na jedničku . Diky za vaši službu
- Bowl s hranolky225 Kč
Man
Před 5 měsíci
The best kebab in Prague
- Dürüm klasický199 Kč
Natalya
Před 5 měsíci
Vegetariánská tortilla je dokonalá. Díky.
- Dürüm s vegetariánským fritovaným Halloumi sýrem210 Kč
Tereza
Před 5 měsíci
Je to výborné. Je výborná zelenina. Je velmi čerstvá prostě výborné
- Velký bowl s chlebem255 Kč
- Velký bowl s rýží (doporučujeme)255 Kč
- Chléb30 Kč
- Česneková omáčka30 Kč
Breagha
Před 5 měsíci
Best kebab ever 10/10
Monika
Před 7 měsíci
Skvělé jídlo... mňam
Ladislav
Před 7 měsíci
rychlé doručení, jídlo skvělé.
David
Před 8 měsíci
TOP a ještě jsem dostal zdarma zákusek 😊😊
Berenika
Před 8 měsíci
Velké porce a dobré omáčky.
- Dürüm ´jen maso´235 Kč
- Boxík175 Kč
- Chléb30 Kč
Kristýna
Před 8 měsíci
Miláčci🩷
- Döner se sýrem (doporučujeme)189 Kč
- Extra velký döner209 Kč
- Bowl s hranolky225 Kč
Jakub
Před 11 měsíci
kebab byl fakt popici
- Dürüm klasický199 Kč
Barbora
Před 2 měsíci
Takový trochu zvláštní kebab ale v celku dobrý
- Dürüm klasický199 Kč
- Dürüm se sýrem (doporučujeme)209 Kč
nickpanforov
Před rokem
super
- Velký bowl s hranolky255 Kč
Sherozjon
Před 1 týdnem
the kebab was good but very cold. i couldn't eat that.
Jakub
Před 1 měsícem
Dorazilo studené
Рома
Před 3 měsíci
Добрый вечер вместо пепси 0.5 привезли пепси 0.33
Jan
Před 3 měsíci
Kebab byl z tý slabší stránky, zelenina a maso měly zvláštní pachuť, maso spolu s velikostí bylo průměrné. Hranolky klasické kupované, už trochu měkčí kvůli rozvozu, ale chuťově byly dobré.
- Hranolky65 Kč
Matěj
Před 5 měsíci
Velky bowl s ryzi - minuly tyden jsem objednal a byl super, dnes nic moc - ani 1 kousek grilovane zeleniny, spousta prevarene ryze, salatu a malo masa, trochu to zachranovalo alespon hodne omacky
Karolína
Před 6 měsíci
Oproti minulé objednávce jen malinko pečené zeleniny a bohužel přijelo studené.
Stanislav
Před 6 měsíci
Dostal jsem 7up Zero, a k tomu ještě 0,25. Jídlo ok
Jitka
Před 7 měsíci
I přesto, že dovazka netrvala dlouho, jídlo bylo už skoro studené. Navíc jsem si objednala kebab bez rajčat, ale s cibulkou navíc a dostala jsem s rajčaty a bez cibule. Jinak ale bylo jídlo moc dobre.
Martin
Před 7 měsíci
Staré studené maso, pití nepřišlo.

