rider-banner-icon
     
  • Turecká

Kebab OC Nisa

rozvoz
Hodnocení 4.5 z 5 hvězdiček, 1000+ recenzí
České mládeže 456
Kamila24. 4. 2026skvělý jako vždy
Petra15. 4. 2026Skvělý kebab s hranolkami a zeleninou. Chutný, hranolky jemné a lehce křupavé, maso s výbornou chutí. Opravdu doporučuji.
-3. 4. 2026sice popletli talíře který má být bez cibule, ale rychlost a jak většinou připravují objednávky je super 👍. jsme vždy spokojený
Iveta28. 3. 2026Velice moc jsem si pochutnala vinikající to bylo.
Martina22. 3. 2026výborná - papričky už chtít nebudu 😅 děkuji za výbornou večeři
Anna11. 3. 2026Moc dobrý!!!
Kamil12. 2. 2026Kebab super :) jen opatrně s názvem MEGA xD uz jsem mel daleko delší i širší kebaby a ani u nich nebylo mega nebo dalsi označení :)
-12. 2. 2026Výborný kebab a dostatečná porce
Tom11. 2. 2026Dobrá pizza
Jáňa20. 11. 2025Super.
Václav17. 11. 2025vždy Dobré
Jáňa13. 11. 2025Super.
Martin21. 10. 2025Překvapivě vynikající a velké porce k tomu.
Jana4. 10. 2025.......výborné.................
Mirek4. 8. 2025super jídlo a neuvěřitelně rychle.
Роман22. 6. 2026kebab byl moc slaný, a chyběla mu nějaká sladší omáčka.
-17. 4. 2026V objednávce chyběla zaplacená kukuřice
Zuzana12. 1. 2026Dobré to je. Červené zelí jste tam nedali, ale ani jste ho nenahradili bílím zelím. Brek brek.
Jakub20. 6. 2026Část objednávky nedoručena, náprava odmítnuta, podpora k ničemu ukončí chat před dokončením konverzace.
Novotný18. 6. 2026Jako sry, ale velký talíř s hranolkama a maso je jako kde??? Porce jako pro dítě... Po dlouhé době jsem objednal a už nikdy...strašný ojeb...
-7. 10. 2025Velikost ,, mega kebabu “ stejná jako klasický kebab s rozdílem v ceně. Jinak chuťově dobré
Radek16. 2. 2026Maso šlo cítit a určitě nebylo čerstvé
Ji29. 1. 2026Nic moc kebab spis takový horší průměr, kdybych měl dvojku na žíle tak asi dobrý ale jinak nic moc
Kolia14. 1. 2026I ordered a large one and received a small one.
David23. 12. 2025Pizza doručena kurýrem s krabicí v ruce nikoliv v termoboxu. objednávám často, táto špatná zkušenost prvně. Pizza studená. Tentokrát palec dolů
Maksim24. 10. 2025Tohle byla nejhorší pizza, jakou jsem kdy měl.ani kousek nesnědl Škoda peněz
Richard10. 10. 2025Jestli tohle byla mega tortilla tak jsem asi čínsky prezident hrůza …byla klasická (malá) a studená
Zdeněk8. 10. 2025přivezl studenej kebab !!
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday09:3020:45

Poskytovatel doručení

foodora kurýr

Poskytovatel služby

Název: PETROVÍČ Company s.r.o.

IČ: 9930906

Telefonní číslo: +420723853854