- Asijská
- Indická
Bombay Express Šantovka
Bombay Express Šantovka Hodnocení & recenze
Renáta
Před 2 týdny
Bombay Express, vždy výborná volba, super jídlo, slušná porce za dobré peníze. luxusní
- kombo menu pro 2 a dvě placky zdarma510 Kč
Iveta
Před 6 měsíci
Výborná indická kuchyně a bezkonkurenční naan
- kombo menu pro 2 a dvě placky zdarma510 Kč
Petra
Před 7 měsíci
Super, akorát by to chtělo příbory a ubrousky.
- kombo menu pro 2 a dvě placky zdarma510 Kč
Josef
Před 1 týdnem
Omáčka navíc by mohla být větší. Zdálo se mi, že je jí méně než té základní porce. Naan byl vcelku gumový.
- Chana Masala160 Kč
Ondrej
Před 8 měsíci
Delicious food as always
- Palak paneer200 Kč
Kokein
Před 8 měsíci
Velice rychlá doba doručení , jídlo výborné . Doporučuji :)
- kombo menu pro 2 a dvě placky zdarma510 Kč
Alena
Před 9 měsíci
byl to moc mňam a velmi příjemná cena :-)
- Paneer Masala wrap159 Kč
Iveta
Před 10 měsíci
Nejlepší indická v Olomouci. A naan z pece je boží!
- kombo menu pro 2 a dvě placky zdarma510 Kč
Miroslav
Před 11 měsíci
Mňam mňam
- Denní menu Wrap kombo 2x kuřecí Tikka Wrap + Mango shake415 Kč
Emy
Před rokem
My second time order. The food really good and tasty. Tikka masalah so good. The bread so soft…. Truly indian food
Tomáš
Před 5 měsíci
Vynikající vše,, holkám ale Indie nejede , ja jsem si ale pochutnal , mel jsem strach ze toho bude málo ale bylo toho pro tři až až , velké porce a moc dobře ochucené !!!
- kombo menu pro 2 a dvě placky zdarma510 Kč
Pavel
Před 11 měsíci
Akorát jsem postrádal příbory ale možná má chyba
Tomáš
Před 6 měsíci
Dobré jídlo, ale nutit zákazníky aby si objednali pití? To asi není úplně správné.
- Chicken Tikka Masala255 Kč
- Chana Masala160 Kč
Martin
Před 8 měsíci
vadi mi nutnost dokoupit si piti ,za 52 korun.
Jan
Před 5 měsíci
Jídlo tentokrát nebylo moc dobré, polévka měla na dně hromadu nějaké hmoty a byla extrémně pálivá, přestože nebylo nikde uvedeno. U hlavního jídla nám byla doručena vegetariánská verze místo kuřecí.
Natálie
Před 6 měsíci
Jídlo nebylo dobré.
Radmila
Před 2 měsíci
nic horšího jsem zatím nejedla. rozhodně tohle jídlo nedoporučuji, ani tento podnik dávám jednu hvězdičku a to kyrýrovi
Nilesh
Před 10 měsíci
Could have been better
Petr
Před 11 měsíci
jídlo dobré jako vždy.
Mirek
Před 11 měsíci
jedno z jídel přišlo nezabalene a vylite
Alexandr
Před 4 měsíci
Objednávka nebyla kompletní.
Krish
Před 6 měsíci
Food is cold
Jakub
Před 7 měsíci
Jídlo dojelo studené
- kombo menu pro 2 a dvě placky zdarma510 Kč
Radek
Před 7 měsíci
celá objednávka vylíta, díky špatnému balení ! všude bordel.. fólie nebyla pevná. první promáčklá díky plechovkam a ta druhá také promáčklá
Jiří
Před 8 měsíci
nekompletní objednávka
Růžena
Před 10 měsíci
Za tu cenu hrůza! Misi roti úplně přilálené

