- Dezerty
- Americká
- Nápoje
- Snídaně
Starbucks I.P.Pavlova
Starbucks I.P.Pavlova Hodnocení & recenze
Ondřej
Před 1 měsícem
super
Jan
Před 9 měsíci
Doba dodání se neúměrně prodlužovala, asi toho měl kurýr víc na doručení. Ale ten můj hlad byl hrozný, protože jsem od rána ještě nic nejedl, ani snídani. Objednal jsem přitom málo. Jan Procházka
Lim
Před 10 měsíci
Vždy nedá brčko pro chladné pití.
Lim
Před 10 měsíci
Pořád nebyla sláma.. nerozumím, proč.
Lim
Před 10 měsíci
Nezapomeňte na brčko. Už je to podruhé.
Ekaterina
Před 2 měsíci
Neskutečné dlouho, kavárna připravovala dvě kávy 40 minut!
Alex
Před 4 týdny
Nedali nám brčka. Ale objednali jsme si dvě stejné matchy a jedna dorazila v pořádku, ale druhá byla jen obyčejná bílá! To není matcha a nemůže tolik stát.
Juan
Před 1 měsícem
Waited over an hour, didn’t even get a straw for the drink, no spoon or fork to the cake. The rider was quite rude as well. Bad experience.
Annabelle
Před 2 měsíci
Jako čekat hodinu na jídlo které je reálné minutu chůze jw opravdu vrchol
Đan
Před 2 měsíci
I ordered hot, but you delivered it cold and it was missing the straw.
George
Před 3 měsíci
Missing straw
Anna
Před 6 měsíci
Objednávka nedorazila
Michal
Před 5 měsíci
Nedopečená rolka. Střední kafe namísto velkého. Polotučné mléko namísto plnotučného. A část kafe trochu vylitá.
Lucie
Před 6 měsíci
kuryr nezdravi a ani neodpovida na pozdrav strasny problem ze musel hledat ordinaci
Téra
Před 8 měsíci
Opravdu předražené pití. V Dragon není ani žádné ovoce a kelímek je tak plný ledu, že je nápoje maximálně dvě dcl
Hanna
Před 8 měsíci
všechno bylo mokry!! vytekla ven!! a do frapucina mi nedali ani brčko
Erika
Před 9 měsíci
Kafe mi nedorazilo paní na mě byla strašně nepříjemná a peníze stále nemám
m
Před 11 měsíci
prijely matchy obe pootevrene vyteklo do sacku a me na saty, jedna byla bez sirupu 😞😞😞😞😞

