- Fast Food
- Turecká
- Kebab
- Východní
- Fast Food
Kebab Istanbul Plzeň
Kebab Istanbul Plzeň Hodnocení & recenze
Martin
Před 3 měsíci
jupi :3
- 9. Dürüm kebab velký260 Kč
- 12. Dürüm kebab s hranolky285 Kč
Sazzer
Před 7 měsíci
My dürum is very small. As not big is normal dürum. I order big dürum extra cheese;(
Helena
Před 6 měsíci
kebab výborný, šťavnaté telecí a hodně omáčky, hranolky trochu spařené v krabičce
- 9. Dürüm kebab velký260 Kč
Michal
Před 7 měsíci
Vše v pořádku.
- 22. Kebab talíř s hranolky310 Kč
Josef
Před 8 měsíci
říjen 2025: Jedna z nejlepších tortil, které jsem kdy v Plzni jedl. Doporučuji každému...
- 9. Dürüm kebab velký260 Kč
Jana
Před 10 měsíci
super ♥️
- 1. Döner kebab malý185 Kč
Александра
Před 3 měsíci
Kebab je spálený
Martin
Před 5 měsíci
Na Plzeň průměr až podprůměr, bohužel.
Jan
Před 5 měsíci
Nevýrazná chuť
Aleksandr
Před 6 měsíci
V menu jsem si vybral „pálivou omáčku“ u jedné položky a „česnekovou“ u druhé, ale nebyla tam ani jedna, ani druhá.
Jakub
Před 8 měsíci
S extra masem za příplatek ho tam bylo asi tolik, kolik bych si představoval jako základ.
Kristýna
Před 5 měsíci
na jídlo jsme čekali přes hodinu a bylo to studený
Radek
Před 5 měsíci
Chuť nic moc, i přes podání dodatečných informací že bych chtěl bez cibule tak kebab obsahoval cibuli.
Eva
Před 1 týdnem
Kebaby přišli bez omáček
Dmitrijs
Před 1 měsícem
Jídlo je studené.
Ivan
Před 2 měsíci
Nedodaly hranolky
Josef
Před 2 měsíci
Měly by jste občas ochutnat sýr než ho budete posílat zákazníkovy je krásně kyslej hranolky byli dost spařený možná se zamyslete když zaplatíš přes 500 a dostaneš tohle zklamání
Jaroslav
Před 9 měsíci
Když je jídlo s palivou omáčkou tak by tam měla být
Jakub
Před 5 měsíci
Dürüm kebab super je téměř prázná tortila. Jestli v tomhle bylo maso navíc, tak si nepřeju vidět normální.
Josef
Před 6 měsíci
Nedoporučuji nejhorší kebab
Antonin
Před 8 měsíci
Chybejici Ayran z objednavky, chleba z predesleho tydne, maso taktez... Nikdy vice.
Eddhib
Před 10 měsíci
the meat tastes like boiled rubber, i got choked on first bite. i have ordered only beef and i got all kind of things in it. avoid this rubbish restaurant.
David
Před 9 měsíci
Pozdě doručeno a studené !
Marcel
Před 10 měsíci
Doba čekání byla dlouhá a nakonec nám tam dali i cibuli, kterou jsme výhradně nechtěli, nedoporučuji. Kebab suchý, salát za 240,-miniaturní
Kateřina
Před 10 měsíci
dost tvrdé a staré hranolky... už nikdy víc 🥴
Katrincsak
Před 11 měsíci
Špatná chuť maso neupečené no prostě katastrofa kterou se nedá jíst škoda peněz

