- International
- Czech
- Menu of the Day
Restaurace Šach - Mat
Restaurace Šach - Mat Ratings & Reviews
Marek
3 months ago
Dobré jídlo, díky.
Veronika
6 months ago
výborné
- 250g s kuřecím masem v krémové omáčce265 Kč
Marek
6 months ago
Naprosto vynikající👍 vy nikdy nezklamete!
Marek
7 months ago
vše bylo vynikající děkuji!
Marek
7 months ago
Absolutně vynikající jako vždy. děkuji!
Marek
7 months ago
Jedl jsem hodně holandských řízků s bramborovou kaší ale tenhle je nejlepší! a vše ostatní také vynikající děkuji
Marek
7 months ago
absolutně vynikající! jako vše od vás
Marek
7 months ago
Absolutně vynikající jedno z nejlepších jídel co jsem kdy jedl!
Veronika
7 months ago
TOP
Veronika
7 months ago
výborné jako vždy
Daniel
7 months ago
Vše bylo naprosto dokonalé.
- 250g Čedarové koule s trhaným vepřovým masem185 Kč
- 130g Namíchaný hovězí tatarák259 Kč
- 150g Smažený sýr z goudy265 Kč
- 150g Burger s grilovaným hermelínem265 Kč
- Slaninová majonéza s uzenou paprikou45 Kč
Kateřina
8 months ago
Velmi chutné burgery, hezky zabaleno v papírové krabičce
- 180g Prostě hovězí cheeseburger275 Kč
Veronika
9 months ago
výborné jako vždy, děkuji
Veronika
10 months ago
top strop, miluju Vaší kuchyni. vždy si moc pochutnám
Jana
10 months ago
Vysoká kvalita a chutné jídlo, jako vždy.
Marek
10 months ago
vše bylo moc dobré.
Marek
10 months ago
vše bylo vynikající!
Kateřina
11 months ago
Bylo to vynikající!! Jak krkovice, tak omáčka, dohromady s kroketami, super!
Marek
11 months ago
hamburger byl absolutní jednička omáčka v hamburgeru byla úžasná pro mne neznámá chuť a hranolky dobré a křupavé a skvěle zabaleno včetně speciální špejle v hamburgeru.
- 180g Prostě hovězí cheeseburger275 Kč
Radek
11 months ago
Vždy skvělé!
Marek
11 months ago
kuřecí špíz byl vynikající a ta omáčka se k tomu neskutečné hodila a polévka také vynikající.
Marek
11 months ago
Hlavní jídlo bylo vynikající až na tiramisu která se roztekla protože zdola šlo teplo z druhé misky.
Radek
11 months ago
Jídlo vždy skvěle dochucené
Marek
11 months ago
Smažený holandský řízek s bramborovou kaší byl naprosto vynikající a tiramisa přesné jako originál naprosto bezkonkurenční
Daniel
8 months ago
Jako ta kapsa a krokety byly ok takze jsem se najedl, ale ta peprova omacka vypadala trochu nestastne ridka a bleda, ale holkam to mozna chutna jestli vis jak to myslim
Jaromir
1 month ago
Takové chuťově nijaké a bramboráčky se mi moc nechce věřit že by připravoval kuchař spíš polotovar
Veronika
5 months ago
vše výborné až na holandský řízek, to se nedalo sníst, protože jste cítil jen přepálený olej a polévka byla zasloužila trochu více dochutit solí
Veronika
6 months ago
carbonarq dobré,ovšem celou chuť pokazila spálená slanina,protože díky ní přehlušila hořká pachuť vše ostatní
-
9 months ago
Málo obalený v zelí.
Veronika
2 months ago
Noky rozvařené. Quesadilla katastrofa. Stripsy, hranolky, chipsy a kroužky smažené na přepáleném oleji. Vždy jsme byli spokojení, tak jsem dost překvapená z toho, co jsme dneska dostali.

