- Světová
- Česká
- Denní menu
Restaurace Šach - Mat
Restaurace Šach - Mat Hodnocení & recenze
Marek
Před 3 měsíci
Dobré jídlo, díky.
Veronika
Před 6 měsíci
výborné
- 250g s kuřecím masem v krémové omáčce265 Kč
Marek
Před 6 měsíci
Naprosto vynikající👍 vy nikdy nezklamete!
Marek
Před 7 měsíci
vše bylo vynikající děkuji!
Marek
Před 7 měsíci
Absolutně vynikající jako vždy. děkuji!
Marek
Před 7 měsíci
Jedl jsem hodně holandských řízků s bramborovou kaší ale tenhle je nejlepší! a vše ostatní také vynikající děkuji
Marek
Před 7 měsíci
absolutně vynikající! jako vše od vás
Marek
Před 7 měsíci
Absolutně vynikající jedno z nejlepších jídel co jsem kdy jedl!
Veronika
Před 7 měsíci
TOP
Veronika
Před 7 měsíci
výborné jako vždy
Daniel
Před 7 měsíci
Vše bylo naprosto dokonalé.
- 250g Čedarové koule s trhaným vepřovým masem185 Kč
- 130g Namíchaný hovězí tatarák259 Kč
- 150g Smažený sýr z goudy265 Kč
- 150g Burger s grilovaným hermelínem265 Kč
- Slaninová majonéza s uzenou paprikou45 Kč
Kateřina
Před 8 měsíci
Velmi chutné burgery, hezky zabaleno v papírové krabičce
- 180g Prostě hovězí cheeseburger275 Kč
Veronika
Před 9 měsíci
výborné jako vždy, děkuji
Veronika
Před 10 měsíci
top strop, miluju Vaší kuchyni. vždy si moc pochutnám
Jana
Před 10 měsíci
Vysoká kvalita a chutné jídlo, jako vždy.
Marek
Před 10 měsíci
vše bylo moc dobré.
Marek
Před 10 měsíci
vše bylo vynikající!
Kateřina
Před 11 měsíci
Bylo to vynikající!! Jak krkovice, tak omáčka, dohromady s kroketami, super!
Marek
Před 11 měsíci
hamburger byl absolutní jednička omáčka v hamburgeru byla úžasná pro mne neznámá chuť a hranolky dobré a křupavé a skvěle zabaleno včetně speciální špejle v hamburgeru.
- 180g Prostě hovězí cheeseburger275 Kč
Radek
Před 11 měsíci
Vždy skvělé!
Marek
Před 11 měsíci
kuřecí špíz byl vynikající a ta omáčka se k tomu neskutečné hodila a polévka také vynikající.
Marek
Před 11 měsíci
Hlavní jídlo bylo vynikající až na tiramisu která se roztekla protože zdola šlo teplo z druhé misky.
Radek
Před 11 měsíci
Jídlo vždy skvěle dochucené
Marek
Před 11 měsíci
Smažený holandský řízek s bramborovou kaší byl naprosto vynikající a tiramisa přesné jako originál naprosto bezkonkurenční
Daniel
Před 8 měsíci
Jako ta kapsa a krokety byly ok takze jsem se najedl, ale ta peprova omacka vypadala trochu nestastne ridka a bleda, ale holkam to mozna chutna jestli vis jak to myslim
Jaromir
Před 1 měsícem
Takové chuťově nijaké a bramboráčky se mi moc nechce věřit že by připravoval kuchař spíš polotovar
Veronika
Před 5 měsíci
vše výborné až na holandský řízek, to se nedalo sníst, protože jste cítil jen přepálený olej a polévka byla zasloužila trochu více dochutit solí
Veronika
Před 6 měsíci
carbonarq dobré,ovšem celou chuť pokazila spálená slanina,protože díky ní přehlušila hořká pachuť vše ostatní
-
Před 9 měsíci
Málo obalený v zelí.
Veronika
Před 2 měsíci
Noky rozvařené. Quesadilla katastrofa. Stripsy, hranolky, chipsy a kroužky smažené na přepáleném oleji. Vždy jsme byli spokojení, tak jsem dost překvapená z toho, co jsme dneska dostali.

