- Italská
- Pizza
- Evropská
- Tier 2
Pizza Sachr Václavák
Pizza Sachr Václavák Hodnocení & recenze
Dominik
Před 1 měsícem
tohle mi chutnalo, tohle bylo to - co já CHCI! za své prachy. paráda.
- Řecký salát160 Kč
- Penne vlastní na přání150 Kč
-
Před 1 měsícem
dobrá, ale minule byla lepší
- 10. 40cm Livorno310 Kč
-
Před 1 měsícem
jako vždy super
- 10. 40cm Livorno310 Kč
-
Před 3 měsíci
super!
- 10. 40cm Livorno310 Kč
Radmir
Před 4 měsíci
Durum Mega je fakt Mega a gyros super, za tu cenu super.
- Durum MEGA190 Kč
- Gyros box velký - klasik150 Kč
Marta
Před 7 měsíci
Výborné.
- 11#32cm Labužník250 Kč
- Gyros box velký - klasik150 Kč
- Coca-Cola 0,3l40 Kč
-
Před 7 měsíci
OPĚT NEZKLAMALI, MŇAMKA!!!!
- 5#32cm Hawai230 Kč
- 10. 40cm Livorno310 Kč
Natalie
Před 8 měsíci
Super, objednávám stále.
- 10#32cm Livorno250 Kč
- Krokety box velký90 Kč
Natalie
Před 8 měsíci
Excelentní jako vždy. Stálá spokojenost 🤩🤩🤩
- 10. 40cm Livorno310 Kč
- 30. 40cm Speciál320 Kč
Vadim
Před 9 měsíci
jako vždy výborná pizza Livorno! nejlepší na Kladně. Kebab s očekáváním stále bída
- 10#32cm Livorno250 Kč
Jakub
Před 9 měsíci
Super, že zde dělají pizzu a přání. Nejím tu tu nic jiného.
Jakub
Před 10 měsíci
Super jako vždy. A jde vidět, že si tohle čtou. Do pizzy na přání přibyl hermelín.
Lenka
Před rokem
Vynikající pizza, výborný gyros box - byli jsme spokojení. Rychle dovezeno, vše teplé .. paráda.
- Gyros box velký - bez salátů160 Kč
- 2+1 pizza30 Kč
Vladimír
Před 3 dny
Durum v pořádku, i když Mega bych ho určitě nenazvala. Pizza tragické obložení. Výsměch zákazníkovi. Už neobjednáme.
- Durum MEGA190 Kč
Dominik
Před 1 měsícem
penne na přání, sakra práce, vždy mi děláte výborný žrádlo, a teďka to stálo akorát tak že bych to dal nejraději psovi. Ingredience chyběly, smetana utekla zadními dveřmi, balkánský sýr? minulost.ach.
- Tacos french XL220 Kč
-
Před 3 dny
Horší pizzu jsem snad nejedl.
Michal
Před 3 dny
Poslat ve 30 stupních teplou kolu fakt nechápu. Žádné příbory ani ubrousky. Jídlo průměrné
Eva
Před 3 dny
nechápu proč ten dresink cpete na to jídlo, přišlo to oblencaný, že na to člověk neměl chuť 🫣
jana
Před 3 týdny
Pizza byla připálená jak ze spodu tak i okraje a to jednání bylo neslušné tak když mě ta práce nebaví tak at jí ten člověk nedělá. Už nikdy vice!!
-
Před 1 měsícem
Pizza dobrá, ale kebab nechutný. Možná zkažený sýr, nevím, ale chutnalo to jako droždí. Odsud už určitě ne.
- 4-32cm - Šunková210 Kč
Larysa
Před 4 měsíci
V obou jídlech byl zkažený sýr. Hnus druhy sme fakt trpěli🙈
Онищенко
Před 7 měsíci
Nepřijelo mi jidlo
Martin
Před 7 měsíci
Za syrove hranolky 80kč ✌
Eva
Před 7 měsíci
pizza byla chuťově dobrá ale že přijede se zpoždením a úplně studená ? děkuji za zbytečně utracené peníze ...
Laurinkka
Před 10 měsíci
v pizze byly vlasy
-
Před 11 měsíci
přesolený burger, "chudá" pizza - 3 kousky slaniny 2x3 cm a 3 kousky šunky 2x2 cm; nepřijemná pachuť obou jídel, moc jste zklamali :(

