- Dezerty
- Americká
- Nápoje
- Snídaně
Starbucks Arkády Pankrác
Starbucks Arkády Pankrác Hodnocení & recenze
Viktorie
Před 2 měsíci
Dostala jsem dárek navíc, velmi mě to potěšilo a zlepšilo den, doporučuji<3 Vše ostatní taky v pořádku
- NedostupnéIced Pistachio Flavour Macchiato
Tereza
Před 3 měsíci
Moc děkuju za dáreček k objednávce, udělalo mi to hned lepší den 🥰
m
Před 6 měsíci
zapominaji davat do matchi to co si objedname
- NedostupnéCroissant s pistáciovou náplní
m
Před 7 měsíci
zapomneli jste na led
Lenka
Před 2 týdny
Nebyly dodaná brčka, což u tohoto nápoje je blby
- Caramel Frappuccino159 Kč
Veronika
Před 9 měsíci
děkujem za dárek ❤️
Alena
Před 10 měsíci
Káva tentokrát studená, ale jinak pecka
Mario
Před 10 měsíci
Thx for the extra 😉
- Jahodový Cheesecake129 Kč
- Čokoládový Muffin89 Kč
Alena
Před 10 měsíci
Moc dekuju, úžasný :)
Martina
Před 11 měsíci
Mrzi mne, ze v posledni dobe rozvazi objednavky kuryri, kteri neumi a ani se neobtezuji mluvit cesky. Jsme v Cechach, aplikace je v cestine, ale kuryr mluvi lamanou anglictinou 🥺
havrlikovaa
Před 1 týdnem
Drink s matchou byl špatně dovřený a část se vylila.
- Ube Vanilla Coffee Frappuccino169 Kč
Petr
Před 3 měsíci
Vždy super, při poslední objednávce však jídlo co mělo být ohřáté přišlo úplně ledové.
Lucie
Před 4 měsíci
Káva výborná, ale pistaciový chlebíček byl úplně okoralý, snad několik dní starý - rozhodně nedoporucuji. Bagel to nezachránil.
Vanessa
Před 10 měsíci
We order Latte with two shot coffee and sinple syrup. It still taste like classic latte with oneshot espresso.
- NedostupnéMáslový Croissant
Michal
Před 7 měsíci
Chai late bez chuti
Elena
Před 8 měsíci
Matcha latte was bland even though I bought extra vanilla syrup, the matcha cup measurement was off.
Inemuri
Před 3 týdny
Nápoj dorazil poškozený a ani mi neposkytli ubrousek.
Valerie
Před 4 týdny
Místo teplé kávy, obě dvě byli ledové. U jedné kávy bylo otevřené víčko a půlka rozlitá
Olena
Před 1 měsícem
I didn’t receive my order
Маргарита
Před 2 měsíci
To není můj coffe
Cun
Před 2 měsíci
objednala jsem karamelovy dzigl a neni v napoji
Valeriia
Před 7 měsíci
Objednávku jsem nedostala.
Petr
Před 8 měsíci
Opet bez mlika
Alena
Před 8 měsíci
Hnus, daly tým černou čokoládu chtěla sem bílou zkoušela sem i volat a nikdo to nebral
-
Před 8 měsíci
Bez brčka nejde pít !!!!!!!!!!
Veterina
Před 10 měsíci
Jeden nápoj nedorazil, v dalším nebyl požadovaný sirup...
Evgeniia
Před 10 měsíci
3/4 kelímku je led, chuť je hnus, toto není latte, nevím co to je. Platím 164 Kč za lžičku špatné kávy a dokonce s malým množstvím.
Anetta
Před rokem
Dostala jsem ledové latte místo teplého..
