Asijská restaurace Hoi An
Asijská restaurace Hoi An Hodnocení & recenze
Monika
Před 2 měsíci
jako vždy výborné
- 624. Poke chicken329 Kč
Iveta
Před 3 měsíci
Výborné jako vždy a mega velká porce, najedli by se dva.
- My xao169 Kč
Mam
Před 5 měsíci
Vždy top💗
- Thai curry + cơm279 Kč
- Pho bo219 Kč
- Sup Miso69 Kč
Iveta
Před 5 měsíci
Naprosto perfektní, moc mi to chutnalo. Porce byla veliká, najedli by se dva. Moc děkuji, velká spokojenost 😘
- Bun ga/ bo nam Bo209 Kč
-
Před 6 měsíci
Jako vždy za me nejlepší porce a nejlepší chuť. Dekuji ☺️
- Sup tom mang tay69 Kč
- Tom yam gung69 Kč
- Bílá rýže50 Kč
Lucie
Před 6 měsíci
Skvělé jídlo, servírování a také vyhověli našemu požadavku.
- Bun ga/ bo nam Bo209 Kč
- Vịt sốt ngọt/ cay/ dầu hào+ cơm299 Kč
- Tom yam gung69 Kč
-
Před 6 měsíci
Výborne ☺️
- Nem cuon song89 Kč
- Tom yam gung69 Kč
Linda
Před 6 měsíci
Rychle a vynikající.
- Bun xao179 Kč
-
Před 7 měsíci
Nejlepší!! Dekuji
- Bun tom Thai219 Kč
Tereza
Před 10 měsíci
Moc mi chutnalo.
- Nem cuon song89 Kč
- Sup tom mang tay69 Kč
Markéta
Před 10 měsíci
Výborné jídlo, skvěle ochucené a velké porce. Vždy zde ráda chodím :)
- Kung pao + cơm229 Kč
David
Před 6 měsíci
Chuťově velmi dobré, ale nějak se mi zdá, že toho nebylo moc, za tu cenu.
- 622. Poke syrový tuňák349 Kč
Tereza
Před 7 měsíci
Jídlo bylo naprosto výborné, ale k letním zavitkům mi chyběla omáčka a ikdyž sem napsala, že bych chtěla krevety, tak jsem dostala kuřecí maso.
Linda
Před 2 měsíci
Polévka jako vždy výborná, ale rýžové nudle tentokrát úplně bez chuti.
- Sup Cay65 Kč
Denis
Před 4 měsíci
Jídlo výborné, doručení dlouhé
- Pho bo219 Kč
Hana
Před 4 měsíci
Velikost porce:10/10 ALE Chuť vývaru je neuvěřitelně UMĚLÁ. Pho chutná skoro stejně, jako nudle ze sáčku, je to tak slané a nejde tam vůbec cítit badyán či kardamon. Zeleného koriandru taky málo.
Szymon
Před 1 měsícem
The starters were really tasty but the mains smelled all like burned plastic…. I don’t know what you did but i had to throw everything away….. the sauce also was awful…..
- Nem cuon song89 Kč
- Nem ran89 Kč
- Gyoza159 Kč
Natálie
Před 1 měsícem
Pad thai bez chuti, ale úplně, pegingská polévka ok
- Sup Cay65 Kč
Lucie
Před 3 měsíci
Objednala jsem si klasické nudle s kuřecím a přišly mi strašně pikantní a konec byl strašně cítit po octu. Takže velké zklamání.
Kristýna
Před 4 měsíci
Nudle rozvařené, bez chuti. Jindy mi chutnalo, dnes bohužel ne.
Daniel
Před 4 měsíci
Do polevky nekomu asi upadla cela solnicka a budle byly naopak mdle a maso uplne gumove.
Martina
Před 6 měsíci
maso bylo jen uvařené ve vodě, nebylo ochucené a ni osmažené
Veronika
Před 6 měsíci
Maso nedodělané, některé kousky totálně gumové. Odsud už neobjednám!
Robin
Před 7 měsíci
Sushi už nikdy více a nejen z důvodu, že Vám ho kurýr doveze na teplém jídle, on za to v podstatě nemůže - takto mi nabalili horké křupavé kuře a navrch dali plát se sushi - Čerstvost ?? = výsměch
Viktorie
Před 9 měsíci
Strašně moc ostré Pad thai a nedá se to ani sníst !!
Jan
Před 11 měsíci
Něco tak katastrofálního jsem už dlouho nejedl. Jídlo přesolené, strašně moc sojové omáčky, maso jsem hledal.
Nikola
Před 11 měsíci
Zaplatila jsem si prioritní objednání, doručení bylo opožděno řidič se ani neomluvil a ještě objednávka byla špatně. Objednala jsem si krevety a přišlo kuřecí maso.
- Tom yam gung69 Kč

