- Asijská
- Vietnamská
Happy Banh Mí
Happy Banh Mí Hodnocení & recenze
Peťka
Před 1 měsícem
Vždy skvěle vychucené
- Bún dau phu249 Kč
Zdenek
Před 2 měsíci
Jidlo dorazilo teple hezky zabalene, suroviny oddelene. Polevka byla jeste vrouci a chutove tak akorat nebyla presolena.
- Pho bo chin / tai261 Kč
Martin
Před 2 měsíci
Mien xao top!
- Coca-Cola 0,33l55 Kč
- Bún cha261 Kč
- Mien xao255 Kč
Hana
Před 8 měsíci
Jako vždy výborné! :) jídlo jsem si vyzvedla bez problémů, slečna na pokladně je vždy velmi příjemná a usměvavá. :)
- Bún cha la lot267 Kč
Jana
Před 10 měsíci
nemá to chybu
Jiri
Před 11 měsíci
perfektní domluva dochvilnost a výborná kvalita jídla moc děkujeme ❤️
- Jarní závitky106 Kč
- Bún bo hue285 Kč
Eva
Před 11 měsíci
Jídlo jako vždy dobré, jen mě štve, že to dnes trvalo tak strašně dlouho 🫣 Chápu, nemůžou za to, celá Ostrava je rozkopaná.
- Jarní závitky106 Kč
- Pho bo chin / tai261 Kč
Lenka
Před 5 měsíci
Nudle v Bun bo byly z části slepené svařené, zčásti tvrdší, zelenina oschlá
Zuzana
Před 5 měsíci
kuryr i jidlo v poradku, ale miska s jidldm byla praskla a jelikoz jsem si toho nevsimla, tak mi rybi ocet vytekl uplne vsude a cela kancelar mi ted smrdi.
Natálie
Před 1 týdnem
Vývar skoro bez chuti, maso dost tučné, nebylo na tenké plátky, chybělo chilli na dochucení. Bun bo nam bo nic moc. Jídlo celkově studené. Nejlepší je na pho bo little vietnam.
Patricie
Před 8 měsíci
Maso zvláštní příchuť, spíš vařené, než opečené.
- Bún bo nam bo303 Kč
SImona
Před 2 měsíci
Objednavam si tohle jidlo celkem casto a posledni objednavky mi prijde, ze davaji cim dal mene masa. Dneska jen nejake odkrojky😕 pritom to maji tak vyborne, skoda to tímhle pokazit
Veronika
Před 11 měsíci
jídlo bylo dobré, ale polovina polévky skončila vylitá
Hana
Před 1 měsícem
bylo nam po jidle spatne
Artyyy
Před 2 měsíci
Pho ga nejhorsi co jsem kdy ochutnal. Maso stare oschle a zaroven "slizke"? "Chut" vyvaru zvláštní
Stela
Před 10 měsíci
jidlo super jako vždy, akorát nám nedorazilo kompletní. Kontaktování kurýra úplně zbytečně, protože nezvedl ani jeden hovor. Neni chyba restaurace, spíše té služby.
-Martina
Před 5 měsíci
Dobrý den, obě porce polévky tuhé maso, nedalo se to jíst. Vždy jsem byla spokojená. Nevím co se nepovedlo.
Stanislav
Před 10 měsíci
V Bun Ca byly místo smaženého kapra průmyslově vyrobené rybí prsty… Měl jsem Happy Banh Mi rád a často jsem objednával, ale tohle je opravdu úlet
Jaromír
Před 11 měsíci
Našel jsem tam vlas

