Area Bory WOK & SUSHI
Area Bory WOK & SUSHI Hodnocení & recenze
Tomas
Před 3 týdny
tohle je prostě pecka ⭐ . Wok & Sushi na Borech jsou nejlepší ⭐⭐⭐⭐⭐
- Medová omáčka20 Kč
- 38. Kuře na medu229 Kč
Tomas
Před 1 měsícem
nejlepší Wok & Sushi v Plzni a určitě i v okolí . 5⭐ . všechno skvělé 👍
- 75. Smažené nudle s kuřecím masem179 Kč
- 78. Rýže55 Kč
- Medová omáčka20 Kč
- 38. Kuře na medu229 Kč
Katka
Před 5 měsíci
Výborné jídlo a rychlé doručení
- S25. Futo special279 Kč
- 11. Jarní závitky99 Kč
Tishley
Před 6 měsíci
Skvělé sushi!!
- S25. Futo special279 Kč
- S30. Skin roll359 Kč
DOMINIK
Před 7 měsíci
Maso bylo nedodělané
- 75. Smažené nudle s kuřecím masem179 Kč
Marie
Před 7 měsíci
Objednávám zde pravidelně , vždy velká spokojenost
- S31. Sushi menu 1429 Kč
Tereza
Před 7 měsíci
Super jídlo, děkuji
- B05. Bento 5259 Kč
Kristýna
Před 9 měsíci
Jidlo dobré. Akorát kurýr moji objednávku doručil po 1 hodině a půl…!!!
- S12. Kappa maki119 Kč
- S13. Avocado maki139 Kč
Lucie
Před 9 měsíci
Upravte si menu! Chtěli jsme rýži na kari s masem a máme bez masa
Alena
Před 10 měsíci
Velmi rychlé, bezproblémové doručení, chutné všechny pokrmy. Naprostá spokojenost, děkuji.
- S23 - Ebiten279 Kč
- S30. Skin roll359 Kč
Petra
Před 11 měsíci
Spokojenost,jako vždy...👍
Tomas
Před 11 měsíci
top
Ing.
Před 11 měsíci
Naprosto dokonalé. Děkuji
Lucie
Před 9 měsíci
Jídlo bylo moc fajn, pan kurýr už ne tak milý, i přes to, že dostal spropitné
- 78. Rýže55 Kč
- 80. Smažené nudle55 Kč
- B05. Bento 5259 Kč
Jan
Před 6 měsíci
Nudle tří barev i smažené nudle s kuřecím masem postrádaly dostatek omáčky, byly suché, jinak chuťově OK, tedy asi nutno doobjednávat další omáčku. Zelný salátek také sušší. Vepřový jazyk výborný.
- Nedostupné14. Vepřový jazyk v sójové omáčce
Давид
Před 6 měsíci
Nedali příbory, není čím jíst.
- 71. Smažená rýže se zeleninou165 Kč
- 23. Kachna na medu299 Kč
Vanesa
Před 1 měsícem
Jidlo moc dobre, balení katastrofalni,…prislo vse rozlite v tasce…
- B03. Bento 3259 Kč
- B09. Bento 9279 Kč
Radka
Před 1 měsícem
suché jídlo, maso převařené do mrtva. S restaurací jsem obecně spokojená, ale toto jídlo se nepovedlo a už si ho tam znovu nedám
Hanka
Před 2 měsíci
kuřecí maso bylo suchý a starý . hranolky přesmažené
Zuzana
Před 5 měsíci
Jídlo vylité v tašce. Foodora odmítla řešit stížnost.
Lucie
Před 1 týdnem
chybí poléka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marek
Před 1 měsícem
Chuťově nevýrazné,nestalo to za nic
Eva
Před 1 měsícem
Nejhorší zkušenost, co mám. Klamavá reklama na slevu na služby, následně kurýr doručil zboží pozdě, nezavolal a nechal ho ležet na přepážce, aniž by mě informoval, nedokázal ani říci, pro koho přivezl
Daniel
Před 2 měsíci
Doručené jiné jídlo
tereza
Před 3 měsíci
čekala jsem přes hodinu a ani jsem nedostala vidličku, o kterou jsem si psala.
Laura
Před 4 měsíci
pozde
Pavla
Před 7 měsíci
Dobrý den, objednali jsme si pikantní vepřové nitky, jídlo zapáchalo a bylo značně kyselé, bylo to příšerné. Zikmundová
Petr
Před 10 měsíci
Opět špatně zatavená miska a omáčka vylitá v igelitu, OPĚT NEDODANÉ HŮLKY!!!!

