- Italská
- Pizza
- Evropská
Pizza Brandýs
Pizza Brandýs Hodnocení & recenze
Vlasta
Před 4 dny
výborná pizza. děkujeme
- Hawai280 Kč
Radana
Před 2 týdny
Pizza byla výborná
- Hawai280 Kč
Lucie
Před 4 měsíci
Skvělá pizza, jako vždy. Kvalitní přísady, dobré těsto.
- NedostupnéVentricina e Olive
Pepík
Před 5 měsíci
spokojenost🤠
Kryštof
Před 9 měsíci
Moc děkuji za Pizzu vše dobré
- Hawai280 Kč
Lucie
Před 9 měsíci
Výborná, chutná, nadýchané okraje, kvalitní ingredience
- NedostupnéVentricina e Olive
Hana
Před 9 měsíci
vyborná pizza
Jakub
Před 11 měsíci
Dokonala pizza! Bohužel je to jen od pizzaře z jedné směny. Ale když trefím toho spravného pizzaře co tam byl dneska (mladý pán s delšími vlasy) tak od něj je to nejlepší pizza v Brandýse.
Lucie
Před 6 měsíci
Přivezena jiná pizza než byla objednána..
- NedostupnéCotto Funghi
Tomáš
Před 2 týdny
Dostal jsem jinou pizzu
Касымхан
Před 8 měsíci
Těsto bylo perfektní, sýr se nerozpustil, bylo vidět, že byl vyndán příliš brzy, rajče bylo přidáno nedbale, snědla jsem ho prakticky jako papír.
Radislav
Před 1 měsícem
Pizza byla spálená, 3 různé druhy a chutnaly stejně, politý olejem, zklamaní... jíst se to dalo (až na ty okraje a spálený salám) Klidně pošlu fotku.
-
Před 1 měsícem
pizza 🍕 nádherná ale totálne nedopecene těsto,když dělám kynuté těsto tak tím že sem tam to chytne černé neznamená že je to upečené, dávejte si na to pozor!!!
Romana
Před 2 měsíci
Takhle hnusnou pizzu jsme dlouho neměli. Salámy vypadají jako prošlé a smrdí, stejně tak nahoře poházená cherry rajčata mdlé barvy. Potřeno obyčejným protlakem, prosciutto nezapečené bez chuti total.
Daniel
Před 3 měsíci
Hodně divnej sýr. Nechali jsme se zlákat slevou s tím, že pizza pochází z pece Felicita a přece se nemůže nic pokazit. Může, bohužel. Na slevu nikdy víc nenaletíme.
Jirina
Před 3 měsíci
nechutná mastná placka
Vignesh
Před 4 měsíci
One of the worst pizza I have ever tasted
Tereza
Před 4 měsíci
Strasne slaná, spálená. Fuj
Tomáš
Před 4 měsíci
objednal jsem extra salam a pizza byla bez salamu :)
- NedostupnéCotto Funghi
Jana
Před 5 měsíci
Nezlobte se ale to je humus… odporný salám. Nikdy vic
Johana
Před 5 měsíci
Horší pizzu jsem nikdy neměla🥲
Jakub
Před 5 měsíci
Tak jsem nasel viteze na nejhorsi pizzu roku 2025. Pripalelene cosi nepravidelneho tvaru v bedne na 2x vetsi pizzu.
Rostyslav
Před 6 měsíci
пригоріло тісто, інгредієнти всі сирі. Піца смердить ніхто не коштував. Вас потрібно закрити всі погані відгуки про вас
Pavel
Před 7 měsíci
Pizza dorazila sice během cca 20ti minut, kurýr byl v pořádku ale pizza je na půl spálena a z krabice je cítit spálenina.
Veronika
Před 7 měsíci
Jidlo studene, bez chuti…uz nikdy vice
Petr
Před 7 měsíci
Zkoušeli jsme novou pizzerii, ale po (ne)pochutnaní si zůstaneme raději u předchozí námi oblíbené, kterou bohužel Foodora nedoručuje. Pizza měla velice tlusté těsto a byla vlažná.
Pavel
Před 8 měsíci
Pizza je na 1/2 půlce straně, půlku pizzy jsem musel vyhodit 🥲
Kryštof
Před 9 měsíci
pizza připálená a studená
Tereza
Před 9 měsíci
kuryrka přivezla pizzu otočnou na víku krabice takze všechen sýr zůstal na krabici
- Margherita240 Kč
Kristyna
Před 10 měsíci
Pizza nebyla vůbec dobrá, okraje byly spálené a těsto chutnalo jak nedopecene

