- Italská
- Pizza
- Evropská
Staré dobré časy
Staré dobré časy Hodnocení & recenze
Radek
Před 1 týdnem
Mňanka , výborný kuchař ! Fajn obsluha . Dobrá restaurace .
Radek
Před 1 týdnem
Jako vždy, super !
Adri
Před 2 týdny
vynikající bramboraky
- 10. Bramborák, kuřecí směs se zeleninou, mozzarella308 Kč
- 16. Bramborák, kuřecí směs se zeleninou, cheddar308 Kč
Radek
Před 2 týdny
Dobrá a hezká restaurace , zahrádka . Vyhoda, že Vám načepuji pivo do kelimku , pokud jste s prvkem na hřišti .
Radek
Před 3 týdny
Určitě fajn , kuchař je fakt dobrý . Menička nemají chybu .
Gabriela
Před 1 měsícem
Výborné jídlo a rychlé doručení.
- 1. Margherita212 Kč
- 14. Pomodoro266 Kč
- 17. Quattro Formaggi Tomat260 Kč
- Kanadský poutine199 Kč
Andrea
Před 4 měsíci
Skvělé jídlo moc mi chutnalo
- 1.Bramborák165 Kč
Petra
Před 4 měsíci
Super, chutné, řidič top 👍
Jimbo
Před 8 měsíci
bohužel došlo ke zdražení asi o 20kc, ale chuťově pořád něj pizza v Havířově. chuťové buňky tancují
Lenka
Před 8 měsíci
ako fakt celkom dobra pikantná a bryndzová
Marek
Před 9 měsíci
Trošku moc česneku na bbq, ale jinak 10/10. Dekujem.
- 10.BBQ chicken274 Kč
- 11. Pikant266 Kč
Martin
Před 10 měsíci
Dobrá cena a super papání :) vždy vyhoví a jidlo upraví :)
- 20. Brynzová274 Kč
- 150g Hranolky55 Kč
Lucia
Před 2 měsíci
Pizza výborná, ale objednala jsem si surovinu navíc a na pizzu mi ji nedali. Takze nemáte zač za dýško 😉
- 21. Gorolská274 Kč
Jimbo
Před 10 měsíci
naprosté porno. Chuťové buňky se rozplývají.
- 13. Carbonara266 Kč
Tetiana
Před rokem
Super 🌟🌟🌟🌟🌟
- 10.BBQ chicken274 Kč
- 20. Brynzová274 Kč
Ivo
Před 3 týdny
Zkusili jsme poprvé. Dovoz v pořádku, bohužel na náš vkus příliš sladké sugo a taky ne přiliš kvalitní ingredience na pizze. Příště asi zvolíme jinou restauraci. Děkujeme.
Eva
Před 8 měsíci
Dipu bylo málo
- Kanadský poutine199 Kč
Honza
Před 9 měsíci
Radegast teplý
- 5. Capricciosa237 Kč
Radek
Před 10 měsíci
Ještě by to meco chtělo, aby to Dohnalová mekač
Aneta
Před rokem
šlo to, nepogracala jsem se
David
Před 2 týdny
Hodně sladké sugo + ho bylo velké množství, takže to úplně zabilo chuť šunky/sýru atd.. Bída.
Veronika
Před 2 měsíci
Pizza vynikající .. ale to hlavní jídlo... Hrozné, nic horšího jsem nejedla . Nesnáším vyhazování jídla , ale prostě tohle jsem vyhodila . Měli by dělat asi jen pizzu , ta jim opravdu jde .
- 16. Quattro Formaggi260 Kč
Magda
Před 3 měsíci
trvalo to dlouho a dorazilo to studené
Kristina
Před 3 měsíci
Obě 2 pizzy spálené. 🤷♀️
Patrik
Před 11 měsíci
Smažený sýr byl dobrý, hranolky taky super. Akorát místo vývaru dorazila koprovka, takže bohužel, koprovku nejím tak proto 3 hvězdy. Máte tam napsáno vývar a dorazí koprovka
Petr
Před 11 měsíci
žebra nic moc
René
Před 8 měsíci
Hamburgery slušné ala McDonald. Hranolky neprosmažené, letěly do koše. V objednávce chyběl bylinkový dip a Mirinda ( na účtu uvedeno) .
Tereza
Před 1 měsícem
jídlo studené, nedodělané, neosolené hranolky, trhané maso byla kejda ...už nikdy. Polévka usla, ale také studená. Ta se dala nastesti ohřát, hranolky ne...
Renata
Před 1 měsícem
Hamburgery studené, jak maso, tak houska
Martina
Před 5 měsíci
Nebyla mi dorucena cela objednavka
