- Dezerty
- Burgery
- Fast Food
- Nápoje
Burger me!!!
Burger me!!! Hodnocení & recenze
Markéta
Před 6 měsíci
Všechno bylo v pořádku
- Burger + Nápoj338 Kč
Lukáš
Před 8 měsíci
burger Sam o sobě výborný, bohužel dorazil studený jako psí čumák (k nám to měl kurýr prakticky pár metrů)☹️ guacamole chutná hrozně
Iveta
Před 1 týdnem
Objednávat už nebudu. Maso bylo tvrdé, houska byla vysušena až ani dresing nepomohl. Jedině co bylo dobré tak bylo rajče, kysela okurka a dresing. Kdyby jste dělali domácí housky bylo by to lepší.
Kateřina
Před 2 týdny
5x hnusný Burger, které mají tvrdé maso. 3x hnusná nedochucena polévka. nakonec vlas v gurgrech!
Jan
Před 2 měsíci
Burger OK pizza margarita nemá žádnou chut šunkovámá na sobě 3 plátky šunky chutná jak nejlevnější šunka co jde koupit patatas by měla být větší porce za ty peníze
- Burger + Patate368 Kč
Viktor
Před 7 měsíci
TROUFALOST A ZOUFALOST
Audi
Před 6 měsíci
houska se spáleným karbanatnem
Petr
Před 8 měsíci
Patate v pořádku,ale ten burger je parodie. Naprostá tragédie a hnus! Ostuda, že tohle někdo vůbec prodává! Kyselá omáčka a pochybné maso. Nemá to hodnotu ani 50kč. Per tutti nejhorší pizza i burgery!
Kamila
Před 7 měsíci
Bohužel, burgery byly fakt špatné. V OG Bacon chyběla paradoxně slanina!! U obou burgeru bylo nudelane, uprostřed syrové maso. Bulka nejlevnější mazlava, alespoň patatas byly jakž takž. Nedoporučuji
Anastasiia
Před 9 měsíci
Nechali objednávku jídla na ulici, je to normální? Už je to podruhé a řidič nebyl schopný ani zavolat na telefon ani na zvonek. a k tomu měl předem zaplaceno dýško 25,-

