- Asijská
- Sushi
Banyan Restaurant Moritz
Banyan Restaurant Moritz Hodnocení & recenze
Katerina
Před 3 týdny
Výborné jako vždy
- 23 PHO polévka240 Kč
Katerina
Před 3 týdny
Jídlo bylo vynikající,objednáme zase a doporučujeme.😋
- 26. Bun Bo Nam Bo210 Kč
Hanka
Před 5 měsíci
Vše vynikající.
- 23 PHO polévka240 Kč
- S16. Sakura: smaž. roll, losos, okurky, avokádo319 Kč
Miroslava
Před 5 měsíci
Sushi skvělé
Miroslava
Před 5 měsíci
Výborné, božská mana 😋😋
Martin
Před 6 měsíci
jako vždy super
Barbora
Před 6 měsíci
Výborné, doporučujeme :)
Petra
Před 6 měsíci
V této restauraci objednávám často. To co mi chutná z čínské kuchyně tady mají nejchutnější
Lenka
Před 6 měsíci
Mňam 😋
- 7. Knedlíčková Wonton75 Kč
- 23 PHO polévka240 Kč
- 49. Kachna se zeleninou, rýže269 Kč
Žaneta
Před 9 měsíci
velmi dobré
Hanka
Před 9 měsíci
Vynikající Phở Gà!
- 23 PHO polévka230 Kč
Jan
Před rokem
Jídlo vynikající a kurýr rychlý a přesný, ale bohužel mi nešlo mu dát dýško převodem a hotovost zrovna u mě nebyla k dispozici, snad to v aplikaci opraví.
- 27. Bun Cha210 Kč
- 26. Bun Bo Nam Bo210 Kč
- 35. Udon s kuřecím (1,3)189 Kč
Adriana
Před 2 měsíci
Místo jedné objednané položky mi bylo doručeno jiné jídlo. Obě jídla byla navíc nedochucená.
Martin
Před 2 měsíci
Kurýr dovezl polévku rozlitou.
- 13. Jarní závitky smažené (3)129 Kč
- 23 PHO polévka240 Kč
Andrea
Před 10 měsíci
Chyběl koriandr
- 17. Letní závitky s krevetami (3)109 Kč
- 26. Bun Bo Nam Bo210 Kč
Daniel
Před 3 dny
Nedali omáčku na jarní závitky.
Kateřina
Před 10 měsíci
Závitky se hned rozpadly, vůbec nedržely pohromadě, polévka jen ochucená voda s naprostým minimem ingrediencí a jedna kreveta, nudle mě teda také nenadchly,bez chutě. Pro mě zklamání.
Helena
Před 10 měsíci
polévka pho-bo velmi slaná
Tomáš
Před 9 měsíci
Chybí nám sladkokyselá omáčka.
- 7. Knedlíčková Wonton75 Kč
Eliska
Před 2 měsíci
Jídlo studené ,rozlité a nemluvím o nekonečném zpoždění
Lucie
Před 3 měsíci
Ze sushi mi nebylo dobře, objednávala jsem pozdě večer tak to asi bylo tím, byla bych ráda za možnost bez wasbi/zázvor nebo možnost zabalit zvlášť- jako tip májí to NEJLEPŠÍ padthai ever
Matyáš
Před 5 měsíci
Malé porce
Kateřina
Před 6 měsíci
Po požití žaludeční problémy, nedoporučuju
Ondřej
Před 8 měsíci
Jídlo s sebou došlo bez hůlek nebo příboru a puti došlo úplně jiné než jsem si objednal . Jsem zklamán , příště u konkurence . S pozdravem Filip Novák
Olga
Před 9 měsíci
Zhorsili se mala porce masa,nudle zadne.�
Yuffie
Před 11 měsíci
Jidlo vypadalo uplne jinak - misto masove smesi zampiony a cuketa v zaplave smetany. A pri zadosti o nudle misto ryze jsem dostala opravdu nudle - polevkove. Nejhorsi gastrozazitek posledni doby.

