- Evropská
- Česká
- Denní menu
Prima Bašta - Kaufland Vypich
Prima Bašta - Kaufland Vypich Hodnocení & recenze
Gabča
Před 1 týdnem
Jídlo bylo vynikající. Ještě krásně teplé. Kulajda stála zato :)
- NedostupnéKulajda ( 1.3.7 )
- Moravský vrabec, špenát, bramborový knedlík239 Kč
- Moravský vrabec MENU279 Kč
Zdeněk
Před 3 týdny
sýr
Jakub
Před 8 měsíci
Nejlepší smažák, restaurace dokonce vyšla vstříc při dotazu, jestli lze vymenit 2x eidam za 1x eidam a 1x hermelin. TOP!😊
- Smažený sýr + příloha, tatarka239 Kč
Kateřina
Před 9 měsíci
Polévka moc dobrý poctivý vývar a kaše by mohla být méně slaná, ale jinak jsme spokojeni.
- Kuřecí vývar ( 1.3.7 )69 Kč
- NedostupnéBramborová kaše (1,3,7,9)
David
Před 11 měsíci
Kurýr na jedničku. Jídlo dobré, ale kaše slanější a hlavně v rámci šetření, byl řízek hozený v kaši...
- Coca-Cola69 Kč
- Smažený kuřecí řízek + příloha dle výběru239 Kč
-
Před 11 měsíci
Ještě jsem dostal zelný salát, ale ten teda fůj... 😅 Jinak dobrý...
- Okurkový salát79 Kč
- Tatarka (12)30 Kč
- Smažená treska + příloha dle výběru239 Kč
Eliška
Před 7 měsíci
V objednávce chybělo celé jedno jídlo.
Ilona
Před 1 týdnem
Nedoruceno vše
Klara
Před 10 měsíci
neumí udělat kaší
David
Před 3 měsíci
Jedno jídlo v pohodě, druhé mi dají jiné a ještě ke všemu studené a pozdě.
- Smažený sýr + příloha, tatarka (1,3,7,10)249 Kč
Adéla
Před 3 měsíci
Jíst se to dalo, ale maso vypadalo, jako kdyby ho někdo krájel motorovou pilou. Obrovské kusy a tak půlka toho byl tuk/šlacha - úplně neocistene. Objednávka dorazila se zpožděním.
Dobromila
Před 8 měsíci
koupila jsem kuřecí řízek s bramborovým salátem. Řízek byl tak tenký, že jsem měla víc strouhanky než masa. Salát dobrý.
Peter
Před 9 měsíci
Zklamání – smažený hermelín bez péče. Místo čerstvé zeleniny jsem dostal kysané zelí. Bramboráčky měly být čtyři, dorazila jedna obří mastná placka. Nápoj chyběl úplně. Vrácení peněz trvá tri dny!
Zuzana
Před rokem
Kachnu už jsem si objednala už poněkolikáté, protože byla vždy dokonalá...... bohužel dnes jsem ji okamžitě vyhodila, protože byla evidentně totálně tvrdá a vysušená a měla divnou pachuť, mrzí mě to ?

