- Asijská
- Vietnamská
Mr.Thai
Mr.Thai Hodnocení & recenze
-
dnes
neni zde co vytknout jediné co mě mrzelo že jsem si extra objednal vajičkove nudle ze zeleninou a došli mi jen vajičkové nudle ale jinak chuťově absolutní pecka
M
Před 1 týdnem
Výborné jídlo.
- 45. Kachna s bambusem a houbami250 Kč
-
Před 2 týdny
rychle dodaní přijemný kurýr a jidlo téple zde neni co řešit
- 43. Voňavé křehké kuře190 Kč
Sabča
Před 5 měsíci
Rychlá objednávka a výborné jídlo.❤️
- 25a. Phad Thai kuřecí220 Kč
Jan
Před 7 měsíci
mám to vařící
Pavel
Před 7 měsíci
Velké porce, chuťově výborné.
- 3. Pikantní polévka80 Kč
- 17a. Smažená rýže s kuřecím190 Kč
Pavel
Před 8 měsíci
Paráda, velká porce a velmi chutné jídlo.
Pavel
Před 9 měsíci
Výborné
- 3. Pikantní polévka80 Kč
- 40. Osm pokladů230 Kč
Petr
Před 9 měsíci
Výborné kuřecí stehýnka.
- 41b. kuřecí stehýnka v Teriyaki omáčce240 Kč
Воскобойник
Před 3 měsíci
až moc osmazene, jinak moc dobre
- 26a. Pho Ga250 Kč
- 26b. Pho Bo250 Kč
Markéta
Před 11 měsíci
Perfektní, asi nejlepší smažené nudle a ufon v Kolíně.
- 19a. Vaječné nudle s kuřecím masem190 Kč
- 21a.Mr.THai udon kuřecí230 Kč
Veronika
Před 1 měsícem
Dobry den, tofu poke bowl neodpovida obrazku. Chybi zelene fazolky, avokado a brokolice a mrkev. Za 300,- cekam skvele jidlo. Misto toho je hromada bileho zeli. Pokevka a Bun Bo Nam bo v poradku
- 3. Pikantní polévka80 Kč
- 36. Bun Bo Nam bo260 Kč
-
Před 7 měsíci
Jidlo neodpovídá dle obrázku
Lucie
Před 3 dny
Pho Bo skvělé, ale Phad Thai bez chuti a příšerně mastné.
- 26b. Pho Bo250 Kč
Lucie
Před 4 týdny
sladký vývar. od kdy je tato polévka sladká?
-
Před 7 měsíci
Objednala jsem dvě různá jídla, přišly dvě stejné
-
Před 3 týdny
Jsem objednával polévku s krevetami a dostal jsem s kuřecí masem((
Jindřich
Před 9 měsíci
Vzdy kdyz jsem si objednávala, bylo v pořádku. Nyní polévka o půlku menší než obvykle..Cena neodpovídá bohuzel.
Ivana
Před 1 měsícem
chybělo maso kureci!! jen nudle se zelím. nechutná vůbec.
Kristyna
Před 10 měsíci
Zavitky jsou moc dobré … ale všechny 4 totálně rozpadlé že se to nedalo ani strčit do ust.
Petr
Před 11 měsíci
Necelá objednávka. Chybi znovu kyselá omáčka k závitkům
Lucie
Před 4 měsíci
udon s hovězím. prilis mnoho sojovky, černá hmota. Moc slané. tak toto příště NE.
Petra
Před 6 měsíci
Vlasy v jídle
Petra
Před 10 měsíci
Je mi líto ale tentokrát velké zklamání. Vajecne nudle s kuřecím masem které jsem objednala byla spíš nudlová kaše nudle úplně rozvarene a ještě bohužel i maso smrdělo. Jídlo skončilo v koši

