- Asian
Quan Moi Olomouc City
Quan Moi Olomouc City Ratings & Reviews
Hanka
4 months ago
Vynikající a výrazný vývar a k němu kvalitní a chutné suroviny.
- 10. Vietnamské letní závitky s krevetami129 Kč
- 35. PHO BO GA Polévka se širokými rýžovými nudlemi a mix kuřecí/hovězí199 Kč
Max
6 months ago
Thajská polívka je perfektní
Klára
7 months ago
Vyborne Pho, troufam si rict, ze jedno z nejlepsich v Olomouci. Skvele dochucene, velka porce a HLAVNE jemne maso. Zadna zvykacka. Doporucuji😇
Eliška
10 months ago
Zatím nejlepší pho bo, co jsem si objednala 👌
- 33. PHO BO Polévka se širokými rýžovými nudlemi a hověžím masem189 Kč
- 19. Udon Krevetové ( Japonské nudle krevetami)189 Kč
Hanka
8 months ago
Výborné Phở. Bohužel u Bun Cha nebyla omáčka.
- 34. PHO GA Polévka se širokými rýžovými nudlemi a kuřecím masem179 Kč
Petr
10 months ago
Měl jsem PAD THAI GA ,chuťově se to dalo ale v Praze se měl lepší a kupodivu i levnější
Alena
7 months ago
Malo nudli malo vody
Filip
7 months ago
Hovězí padthai hodně slabý. Bez výrazné chuti a ostrosti. V podstatě jen obyčejné nudle s hovězím, s thajským padthai to nelze srovnávat
- 20. MI TOM XAO GA (Nudle s kuřecím masem a zeleninou)169 Kč
Martina
9 months ago
Jarní zážitek byl rozvržení a už tam nedávají To co dříve.
Pepa
4 months ago
Pho bo byla strašně slaná, Thajská polévka s krevetami obsahovala pouze jednu krevetu. Dvě hvězdy za výborné závitky. Příště ovšem neobjednáme.
- 10. Vietnamské letní závitky s krevetami129 Kč
Žaneta
1 week ago
Nedodržen požadavek
Hana
2 weeks ago
Objednala jsem si pho ga a přišlo pho s hovězím masem.
Greta
3 months ago
The most disgusting bun bo nam bo from this city. Onion sank in old oil, DISGUSTING. Nothing fresh. Nothing like the picture. Yikes!!! Plus the drink isn't 500ml but 350ml.
Kristýna
4 months ago
Polévka byla dost slaná, masa, krevet a zeleniny dávají čím dál méně, tentokrát zklamaní
Nickiee
5 months ago
Nedodávají příbory když si objednáte jídlo, co to je ? Jídlo zahozeny na zem, neobjednávám nikdy víc.
Jakub
8 months ago
Druhé závitky byl jeden závitek, krevety byly tři, v minulé objednávce Bun Cha byla půlka masa chrupavky a kousky kostí. Bun Bo Nam Bo mělo smradlavé maso. Tady už si teda neobjednám.
Petra
6 months ago
Jídlo nebylo vůbec dobrè, bez chuti , hranolky totálně rozmokvané. Jídlo docela smrdělo a bylo vysušené.
Libor
8 months ago
Nedošla!!! Nepochopil instrukce
Petr
9 months ago
Nebyl doručen nápoj
Nikol
10 months ago
Samá cibule, maso tlusté a bez chuti

