- Italská
- Pizza
- Evropská
Don's Pizza Letná
Don's Pizza Letná Hodnocení & recenze
Daniel
Před 2 dny
Pizza dobrá, respektive by byla, kdyby nebyl kurýr tupelo a nevezl jí na stojato. Takhle veškerý obsah stekl na jednu stranu, ale za to pizzerie nemůže.
- 13. Roma 32cm189 Kč
Alba
Před 3 dny
Muchas gracias. Muy ricas
- 14. Quattro formaggi 32cm 🌱179 Kč
Paolo
Před 2 týdny
fantstic taste of Pizza. That´s italan style! :)
- Nedostupné4. Capricciosa 45cm
- Pepsi 330ml60 Kč
Honzík
Před 3 týdny
skvělá pizza
Adam
Před 2 měsíci
Nejlepší pizza v Praze
Adam
Před 3 měsíci
Když si člověk dá extra sýr tak ho opravdu dostane. Těsto bylo výborné a i po delší cestě bylo křehké Pizza dorazila v pořádku a teplá. Kdybych měl někomu doporučit pizzerii tak doporučím tuhle!
Luboš
Před 5 měsíci
Pizza skvělá, těsto kvalitní, stejně tak ingredience. Díky a dáme si rádi znovu ale čekat přes hodinu když Foodora uvede polovičním dobu... Zlepšit 😉👍
Oskar
Před 4 měsíci
super pizza!
Eva
Před 5 měsíci
Výborná pizza!
Rajat
Před 5 měsíci
good
Rajat
Před 5 měsíci
amazing
Martin
Před 5 měsíci
Super
-
Před 6 měsíci
výborná pizza
Honzík
Před 6 měsíci
dobrá pizza
Eva
Před 6 měsíci
Výborná pizza!!!
Oskar
Před 6 měsíci
Výborná pizza!
Eva
Před 7 měsíci
Výborná pizza!!!
Jan
Před 7 měsíci
Objednávka trvala asi hodinu místo 25 minut, ale to, že mi ji nakonec dovezl anděl všechny strasti smazalo. 🙂
Denisa
Před 8 měsíci
nejlepší
Daniel
Před 8 měsíci
Luxusní pizza
Denisa
Před 8 měsíci
nejlepsi jakou jsem kdy jedla : *. mohu jen doporučit!!!!
Mikuláš
Před 8 měsíci
Great pizza
Lukas
Před 11 měsíci
vynikající
Kristýna
Před 11 měsíci
Pizza carbonara, spokojenost.
Jakub
Před 7 měsíci
pizza dobrá, čekat na doručení skoro hodinu z pizzerie 4 minuty od baráku je mazec (dvojí prodloužení doby dodání a kurýr na kole který jel 30 minut z jiné části Prahy) - popravdě velké zklamání.
Nikola
Před 5 měsíci
V Messicana slanina, opět! proč?!! A objednala jsem si extra kuřici, nic, nikde.
Filip
Před 7 měsíci
K čemu má kurýr box na jídlo když ho nepoužívá?
jana
Před 7 měsíci
Pizza studená, kurýr přes 20 minut zpoždění. Bez omluvy.
Andrea
Před 7 měsíci
Jídlo je výborné, ale objednávku kurýr předal bez ochranného termoboxu, tudíž dorazila bohužel studená :(
Ondřej
Před 8 měsíci
Příprava trvala 2x déle než bylo avizováno a na pizze chybělo vejce, které bylo za příplatek... Chuťově průměr.

