- Turecká
- Kebab
Zlín Kebab
Zlín Kebab Hodnocení & recenze
Ondřej
Před 1 týdnem
Jídlo dobré, ale přijelo 2x studené
- Velký talíř kebab s chlebem180 Kč
Iva
Před 3 měsíci
Jako vždy naprostá spokojenost!
Maxim
Před 4 měsíci
Bylo to mega dobré ale víc nudlý by bylo lepší
Anna
Před 5 měsíci
Výborné,jen příště o trošku míň zelí
- Monster Energy 0,5l59 Kč
- Smažený sýr v chlebu105 Kč
Daniel
Před 6 měsíci
prostě super 😉
- Chleba kebab klasik140 Kč
Martin
Před 8 měsíci
Jídlo bylo super tvrdila byla velmi chutná se spoustou omáčky. Jen teda škoda že jídlo přijelo pozdě a studené ale to není chyba restaurace ale nedostatkem kurýrů.
- Twister tortilla140 Kč
- XXL Family box NOVINKA!!!520 Kč
Miroslav
Před 8 měsíci
Nejlepší kebab ve Zlíně
- Tortilla klasik145 Kč
- Tortilla s hranolky170 Kč
Khaled
Před 9 měsíci
Výborné kuřecí maso.
- Velký talíř kebab s hranolky190 Kč
Khaled
Před 11 měsíci
Výborné, porce velká a cena ok.
- Velký talíř kebab s rýží190 Kč
- Stripsy Talíř155 Kč
Ivana
Před 11 měsíci
Velká porce,jídlo velmi chutné,vřele doporučuji.Kurýr velmi milý a ochotný.
- Velký talíř kebab nudle190 Kč
Arwenie
Před 11 měsíci
chutné jídlo, rychlé dovezení.
- Velký talíř kebab nudle190 Kč
Ladislav
Před 7 měsíci
Kebab jen maso, docela suchý, malo omačky, přišté vice omačky
- Tortilla jen maso a dresing180 Kč
Tomsa
Před 6 dny
zapomněl mi dát Coca colu 😱😱😱😱
- Velký talíř kebab s nudlemi + Coca Cola 0,5 l195 Kč
Ondřej
Před 8 měsíci
Jídlo dobré, jen zapomněli u jednoho jídla na omáčku
- Velký talíř kebab s rýží190 Kč
- Velký talíř kebab s hranolky190 Kč
Markéta
Před 1 týdnem
Velký box s nudlema, a omáčka byla vedle v kelímku, málo omáčky, dejte omáčky i do boxu, i vedle, nebo dejte rovnou do toho více omáčky, naposled jsem objednal, je to suché
Jakub
Před 3 týdny
Jídlo bylo studené,za mě neakceptovatelné.
Martin
Před 2 měsíci
Bylo dodáno bez chleba
Zuzana
Před 4 měsíci
Chtěla jsem jen nudle salát a dresink. A z nějakého důvodu jsem dostala porci kebabu.
Petr
Před 6 měsíci
Navzdory prioritnimu doruceni, vse dorazilo uplne studene🤢
Jiří
Před 6 měsíci
Studene a 90minut cekani
Tomáš
Před 10 měsíci
Shnilá zelenina, tudíž výborná chuť celého jídla. Foto na supportu
Eliška
Před 11 měsíci
Místo kebab masa jste dali kuřecí a moje přítelkyně na to má alergii. Jeste jsme si vybrali správně a Vy uděláte v tomhle celkem zásadní chybu. Nespokojenost. Prosím o kontakt.
Martin
Před 11 měsíci
Za ty peníze opravdu nehoráznost, jumbo a porce masa navíc byla jako kde? čedar tam byl za příplatem tak možná 2 špetky, výrobní cena 40Kč prodejní 250...

