rider-banner-icon
     
  • Burgery
  • Fast Food
  • Americká

Ichi Smash Burgers

rozvoz
Hodnocení 4.3 z 5 hvězdiček, 100+ recenzí
náměstí Republiky 1400
Jana17. 6. 2026Burgery byli výborné. Chuťově vyvážené. Pití jsme měli stranou. Škoda jen že hranolky byli už vlažné, ale i tak vynikající. Za nás spokojenost.
Jakub29. 5. 2026pápli jsem se jako králové
Finn29. 5. 2026Top smash burgery!
Jiří7. 4. 2026Skvěle vyvážená chuť burgeru. Super.
Vít28. 2. 2026Vynikající! Mohlo být více zelí, ale jinak chuťově vážně super. Pár dní na to jsme na ně dostali chuť znovu (což se často nestává), ale napodruhé už byly hodně mastné (ale furt méně než v Mama´s).
Karolína28. 2. 2026Burger perfektní, šťavnatý, měkká bulka, chuťově super! Hranolky sice dovezené už trochu studené ale i studené se dali jíst což mě překvapilo👍🏻👍🏻 domácí limonády👌🏻 jen bych dávala pití bokem
Vladimír22. 2. 2026Asi nejlepší burgrárna
Adam5. 2. 2026Naprostá spokojenost.
Petr27. 1. 2026Super burgery
Michaela24. 1. 2026Tohle bylo burger porno! Naprosto boží housky. BBQ bacon smash byl strašně dobře chuťově vyladěný a u burgeru se sýrem byl sýr dokonce větší než houska. Příjemné překvapení!
Jakub22. 5. 2026batatove hranolky vyborne. ale burger celkem bez dochucení. bulka moc dobrá.
M4. 2. 2026Burger OK, ale žádný zázrak. Coleslaw nic moc.
Václav23. 1. 2026smažák vysmazenej, tmavě hnedej, tlustá krusta, docela bída.. 1.5/5, BBQ byl skvělej, hodně sladkej ale skvělej 5/5, Oklahoma takovej obyč, neurazí nenadchne 3.5/5
Vít28. 2. 2026Dávali jsme si nedávno a byly fakt vynikající, tak jsme si dali znovu. No, teď už chuťově jen nadprůměr - litr omáčky a šíleně mastné - bohužel asi jiná šichta a bylo to teda hodně znát :(
Ondřej15. 5. 2026Burgers super, Signature, bbq a “smažák” skvělá chuť, ale k tomu hranolky s čedarem a přišly místo nich obyčejné, nikam se nejde dovolat, takže mínus 2 hvězdy. Fakt mě to urazilo.
Veronika17. 4. 2026Jídlo vynikající. Bohužel mi ale přijelo úplně studené, kurýr mě uháněl už 10 minut před tím, než jsem si zvolila čas objednávky a ještě na mě byl velmi nepříjemný. Velké naštvání...
David24. 1. 2026Burger mi přišel bez chuti, cítil jsem pouze cibuli. Batátové hranolky dobré, ale malá porce, stejně tak omáčka, ta se za tu cenu ani nevyplatí. Šanci ještě dostanou, ale zatím převažuje zklamaní.
Martin12. 6. 2026Smahburger byl výborný. Celkový dojem kazily jen bulky, které byly rozmočené. Pravděpodobně nebyly opečené. Stalo se mi to již podruhé ze dvou objednávek.
Jakub16. 3. 2026Suroviny a chut super, baleni a dovoz katastrofa. Horky se studenym spolu, jidlo vytekly z obalu i tasky, cizinec na rozvozu bloudil, bo necetl info... Na konci absolutne studene jidlo
Štěpán21. 5. 2026Většinou bývám s Ichi Smash spokojený. Dnes mi přišel burger Tripple chees, maso přepálené, a úplně rozmočená bulka ze spoda. Celkem nepříjemně se to jedlo. Nejsem typ člověka. Co by si stěžoval..ale
Václav4. 2. 2026Cheeseburger docela ušel ač byl studený a utopený v kecupu. SIGNATURE měl perfektní vajíčko ale celý byl utopený v majonéze ale fest.. Teriyaki měl skutečně velký kus masa ale i tak byl sotva průměrný
Jan17. 3. 2026Velká nuda, kuřecí burgery o ničem. BBQ je fajn, Batátové hranolky byly lehounce připálené, Hranolky se slaninou, přišla mi nějaká kejda v krabičce, cheddarová omáčka ? Kde ? Smažák taky skoro kremace
Renata8. 6. 2026jídlo z této restaurace je skvělé, bohužel přeprava foodorou je katastrofa!!! 40min jsme cekali na doručení burgerů a hranolek, což není ideální!! Díky zpoždění kurýra je jídlo rozmočené a studené.!!
stefan29. 5. 2026Katastrofa Burger byl jako bláto Hnusný bez chuti
Lukáš23. 3. 2026úplně studeny
Viktoriia5. 2. 2026Objednali jsme si burgery, ale byli jsme zklamaní. Masové placky byly suché a přepálené, navíc velmi mastné. V objednávce také chyběly ubrousky, což je velký minus.
Dominik1. 2. 2026Objednávka mi přijela o 30 minut později než bylo původně slíbeno. Jídlo dorazil absolutně studený, bez chuti…
-5. 4. 2026Nedostala jsem piti z menu a zadnou nahradu za to. V burgeru byl vlas (vse nafoceno)
-11. 3. 2026Burger absolutně neodpovídal ceně. Maso rozklepne tak na tenko skoro jako papír , tím pádem vysušené. Nakladené zeli skoro žádné. Bulka zplihlá a úzká jako kdyby si na ni někdo sednul. Hrozné zklamání
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday10:0020:30
Sunday11:0020:30

Poskytovatel doručení

foodora kurýr

Poskytovatel služby

Název: ICHI Group s.r.o.

IČ: 22279610

Telefonní číslo: +420723890058