- Česká
- Snídaně
- Denní menu
Dobrá kantýna Vinice
Dobrá kantýna Vinice Hodnocení & recenze
Pavel
Před 1 týdnem
Super jako vždy.
- Tvarohový dezert s ovocem39 Kč
- POLÉVKA: Maďarská polévka42 Kč
- NedostupnéTIP: Smažený karbanátek
Michaela
Před 3 týdny
Asi poprvé v životě jsem v Pardubicích dostala perfektně očištěné krevety a více než dvě v celém jídle! Množství perfektně vyvážený k příloze a úplně vynikající !!
- TIP: Sépiové těstoviny s krevetami209 Kč
Pavel
Před 3 týdny
Pecka.
- Tvarohový dezert s ovocem39 Kč
- POLÉVKA: Kuřecí vývar34 Kč
- TIP: Panenka z divočáka209 Kč
Pavel
Před 1 měsícem
Perfektní jako vždy.
- Tvarohový dezert s ovocem39 Kč
Jirka
Před 1 měsícem
Skvělé, jako vždy.
Michaela
Před 7 měsíci
Výborné!
Andrea
Před 1 týdnem
Jídlo dobré a překvapila mě i porce, ale dezert musli s jogurtem a ovocem..teda pokud to ovoce měli být dvě rozinky?😁 na nabídce vypadal jinak. Každopádně, bych ráda zas něco dobrého objednala.
- TIP: Vepřová panenka209 Kč
Lucie
Před 10 měsíci
Výborné obědové menu za fajn cenu. ☺️
Tereza
Před 3 měsíci
Objednávka nebyla kompletní
Helena
Před 9 měsíci
Odpovídající ceně. Dobré jídlo
Natalie
Před 6 měsíci
krakonošův oheň se vyloženě nedal jíst. Bohužel jsme oběd museli vyhodit..
Jakub
Před 8 měsíci
malý řízek, pouze 105 g
Denisa
Před 9 měsíci
Bylo by fajn zajistit krabičky s dělenými prostory,salát coleslaw v bramborách,mase,vypadalo to dost nechutně 🙄
Karel
Před 3 týdny
chybělo 1 hlavní jídlo
Matej
Před 3 týdny
Jidlo je super, akorat jsem mel v objednavce dve polevky a dorazila jedna. Zas nasranej no.
- POLÉVKA: Kuřecí vývar34 Kč
- TIP: Panenka z divočáka209 Kč
- NedostupnéTIP: Zapečené šunkofleky
Čonka
Před 9 měsíci
Jídlo dobré, ale studené
-
Před 3 měsíci
Jidlo by bylo dobre, kdyby restaurace nezspomnela dat horcici, ktera byka uvedena a neodmyslitelne k cevabu patri. Takhle to bylo nic moc a suche. Bohuzel v praci horcici nemam
- NedostupnéBezová limonáda 0,4l
-
Před 6 měsíci
Syrové maso v salátu
Michaela
Před 10 měsíci
V jidle sem mela tri malo kousky masa jako to ani snad neni oběd
Ondřej
Před 11 měsíci
Jídlo úplně bez chuti.

