- Turecká
- Kebab
- Východní
Osmanli Kebab Albert
Osmanli Kebab Albert Hodnocení & recenze
Yehor
dnes
výborné jídlo, super ceny. miluju osmanli
- Nedostupné14.Talíř classic velký
Kuba
Před 3 týdny
Nejlepší a největší kebab v Táboře 👍👍👍
Robert
Před 1 měsícem
Cituji spolužáka “ty krávo, to je raketa” kebab úplně užasnej, kurýr byl v pohodě a bylo to i tychle doveženo
- Nedostupné1. Dürüm classic velký
Dagmar
Před 4 měsíci
velice jsem spokojená jak s jídlem tak i s doručením
Karel
Před 5 měsíci
Skvělý kebab jako vždy.
- Nedostupné14.Talíř classic malý
- Nedostupné14.Talíř classic velký
Monika
Před 7 měsíci
Opravdu bohate plneny dürüm s hranolkami. Vynikajici a obrovsky. Mela jsem na 2x.doporucuji. Maji jak kureci, tak hovězí coz je fajn, ze muze clovek vybrat.
Míra
Před 9 měsíci
all good
Artur
Před 8 měsíci
Perfektní 👍
Filip
Před 8 měsíci
Skvělá skutečnost realita. Děkuji uctivě!
Jan
Před 9 měsíci
Obrovská porce, nejlepší Kebab, rychle hotovo.
Irena
Před 10 měsíci
naprosto top, plno masa, dresingu, splněny všechny naše požadavky. děkujeme, výborné
Marek
Před 3 měsíci
Studené, ale dobré
Lukáš
Před 1 měsícem
Kebab chuťově výborný, ale velikost odpovídala malému kebabu na místo velkého.
Jan
Před 1 měsícem
Nesrovnalosti v objednávce
-
Před 3 týdny
Správně bylo jen jedno jídlo, druhé přišlo úplně jiné. Účet na na tašce správně, v tašce jiné jídlo.
Adam
Před 8 měsíci
Kebab s hranolkami měl málo masa oproti ostatním
Monika
Před 1 měsícem
Nechápu proč si nevypínají rozvoz, když nestíhají.Člověk si objedná, zaplatí a pak se to zruší.
Стеха
Před 1 měsícem
Prosila jsem přidat pouze okurky, ne všechnu zeleninu. Mám alergii na zelí, děkuji.
Lukáš
Před 1 měsícem
Nebylo doručeno pití, i když bylo zaplaceno
strudl
Před 2 měsíci
Přišla mi velikost kebabu malá, i kdyz jsem si objednal velký
Bohdan
Před 3 měsíci
objednali jsme si velký, udělali klasiku
Mikulas
Před 5 měsíci
velký ? určitě ne, nejspíše ojediněla chyba jelikož většinou velký kebab z teto pobočky nejsem schopný pomalu sníst, tentokrát? pravděpodobně bych snědl 2, buď bych chtel 50% čásky zpět nebo už nikdy
LuTiCiO
Před 5 měsíci
Katastrofa chtěl sem hovězí maso a dostal kuřecí
Filip
Před 9 měsíci
Připravili mi jídlo naprosto špatně jiná omáčka jiné maso jinak dobré
Michaela
Před 11 měsíci
Asi nejhorší kebab, co jsem jedla. Místo masa ta hnusná náhražka a TUNA dresinku. Nic jinýho, než chuť dresinku a občas cibule. Fakt strašný!